אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המועצה להסדר הימורים בספורט תשקיע 30 מיליון שקל בשני אצטדיונים בצפון

המועצה להסדר הימורים בספורט תשקיע 30 מיליון שקל בשני אצטדיונים בצפון

האצטדיונים בעכו ובעיר הכרמל יהיו בני 4,000 מושבים כל אחד. המועצה אישרה השקעה של 40 מיליון שקל בבניית 5 אולמות רב ענפיים בבאר שבע, נתניה, קריית אתא הוד השרון וחדרה

09.02.2009, 10:18 | אוריאל דסקל

המועצה להסדר ההימורים בספורט תשקיע 30 מיליון שקל בבניית שני אצטדיוני כדורגל בעכו ובעיר הכרמל (דליית הכרמל ועוספיה).במסגרת הפרויקט, שאושר במליאת המועצה, יוקמו בערים הללו אצטדיונים עם 4,000 מושבים כל אחד.

"זו בשורה חשובה במיוחד לעיר עכו, שקבוצתה נאבקת עתה על העלייה לליגת הטוטו. הפרויקט יסייע לקדם ולשפר את הפעילות הספורטיבית בקרב בני-המיעוטים", מסר עופר פרי, מנכ"ל המועצה, בהודעה לעיתונות.

בניית שני האצטדיונים נכללת בפרויקט "ווינר למתקנים" של המועצה ושתי הערים נבחרו במכרז, שבו נטלו חלק שבעה ישובים במגזר המיעוטים. המליאה אישרה גם הקמת 5 אולמות רב-ענפיים של 2,000 מושבים כל אחד בבאר שבע, נתניה, קרית אתא, הוד השרון וחדרה. בכל אחד מהם תשקיע המועצה כ-8 מיליון שקל והם אמורים לשמש לפעילות ספורטיבית מגוונת.

כזכור, לאחרונה אישרה המועצה את השתתפותה בהקמת האצטדיון בחיפה בהשקעה של 135 מיליון שקל וסיוע בהקמת אולם רב-ענפי בחולון בתקציב של 37.5 מיליון, למרות שבחולון נתקלה המועצה במספר בעיות מימון והפרויקט כולו בספק.

מהמועצה מוסיפים שמתחילת השנה אישרו בניית מתקנים ביותר מ-250 מיליון שקל. "אנחנו רואים חשיבות רבה בהאצת ההשקעות בתשתיות ספורט בתקופה זאת של מיתון כלכלי כבד", מסר פרי. "יש לכך גם השפעה מיידית על התעסוקה ועל הפעילות הכללית במשק, מעבר לתחום הספורט".

תגיות