אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היקף הפרסים בטורניר הבינלאומי של מרכז הטניס בישראל הוכפל ל-100 אלף דולר

היקף הפרסים בטורניר הבינלאומי של מרכז הטניס בישראל הוכפל ל-100 אלף דולר

מרכז הטניס בישראל הודיע שהתחרות תיערך בין ה-3 ל-9 במאי. הטורניר יתקיים בחסות קרן של אודי אנג'ל ויוקדש לזכרו של ליאור וישינסקי, שנפל בציר פילדלפי במאי 2004

23.02.2009, 13:52 | כתב כלכליסט
מרכז לטניס בישראל הודיע רשמית כי יקיים את "פסטיבל הטניס לשנת 2009" בין התאריכים 3-9 במאי.

זו תהיה השנה השנייה ברציפות בה תיערך בישראל תחרות צ'לנג'ר בינלאומית. התחרות Israel Open, תתקיים בחסות קרן אנג'ל, ולבקשתו של אודי אנג'ל תוקדש התחרות לזכרו של סמ"ר ליאור וישיניסקי, לוחם בצוות המנהרות של ההנדסה הקרבית שנפל בציר פילדלפי במאי 2004.

ליאור, יליד תל אביב, בנם של השחקנים אסנת וישינסקי–גלעדי ושלמה וישינסקי, ואח לדנה וללירון. בתחרות ייקחו חלק מיטב שחקני הטניס הישראלים ושחקנים בינלאומיים. שווי הפרסים השנה הוכפל ויעמוד על 100,000 דולר. עלות קיום הטורניר עומדת על כ-220 אלף דולר.

"השנה החלטנו להקדיש את תחרות ה- ISRAEL OPEN לזכרו של ליאור וישינסקי שהיה שחקן טניס מוכשר בנערותו", מסרה ג'נין שטראוס, מנכ"לית מרכז הטניס בישראל. ככל הידוע, ראשי מרכז הטניס מנסים לגייס מספר שחקנים בטופ 10 כדי שישתתפו בתחרות.

לדברי שטראוס, "זו השנה השנייה ברציפות בה נקיים בישראל תחרות מסוג צ'אלנג'ר וזה מתאפשר הודות לשותפות ארוכת השנים שלנו עם אודי אנג'ל, משפחת וישנסקי ושותפים עסקיים. כחלק מתפיסתנו לקידום המצוינות בספורט, המרכז לטניס בישראל רואה חשיבות גדולה בקיום תחרויות גדולות ומקצועיות".

במסגרת הפסטיבל ייערכו פעילויות עם חיילי הנדסה קרבית, היחידה בה שירת ליאור וישינסקי וטורניר PRO-AM, שבמסגרתו ייערך טורניר בין כוכבי תיאטרון הבימה לכוכבי הקאמרי. כל ההכנסות יוקדשו לקידום תחרויות הטניס, בטיפוח וקידום תוכניות ילדים ונוער.

 "אני שמח לשמר את מסורת התחרויות במרכז לטניס בישראל- רמת השרון", אמר אנג'ל, "ובמיוחד אני גאה על הקדשת האירוע לזכרו של ליאור וישנסקי ז"ל , אותו הכרתי מימי ילדותו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות