אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורתם סהר תבנה את מגדל בסר 3 צילום: אוראל כהן

אורתם סהר תבנה את מגדל בסר 3

הפרויקט ימשך 3 שנים ויצא לדרך בקרוב. נחשון קיוויתי: "המתמודדת המרכזית מול אורתם סהר היתה דניה סיבוס. המחיר שנשלם - נמוך מהמתוכנן"

03.06.2009, 12:01 | שי פאוזנר

אורתם סהר, בשליטת אמיר נחום, תבנה את מגדל בסר 3 שיוקם בסמוך למגדלים בסר 1 ובסר 2 על גבול בני ברק-רמת גן.

אורתם סהר גברה על דניה סיבוס במכרז על בנייתו, שהיקפו יעמוד על 222 מיליון שקל. כמו בפרויקטים בסר 1 ובסר 2 גם המגדלים החדשים יוקמו באמצעות קבוצת רכישה. כפי שנחשף ב"כלכליסט", בסר, בשליטת קיוויתי וסופרין השלימה לאחרונה את שיווקו של בסר פרויקט בסר 3 ל-36 שותפים בקבוצת רכישה עליה נמנים גם בעלי הקרקע המקוריים במקום - משפחת ברונר, משפחת היהלומנים היהודית האירופית.

נחשון קיוויתי, מנכ"ל בסר מסר ל"כלכליסט": "מדובר בפרויקט עליו התמודדו כמה שחקנים גדולים והמחיר נקבע בו תוך ניצול משמעותי של תזמון ירידת מחירי התשומות בענף. המחיר שהשגנו הוא מחיר טוב ואף נמוך מהתוכנית מזה שהובטח לחברים בקבוצת הרכישה". עוד סיפר קיוויתי, כי להערכתו הבנייה תמשך 3 שנים.

המשפחה התפרסמה בשנה שעברה בישראל כמי שנהפכה לשותפה גם בפרויקט נדל"ני בולט נוסף בתל אביב - מגדל נווה צדק על הים, שהיא מקימה עם החברות צמח המרמן ויורוקום נדל"ן. לפי הערכות, עלות הקרקע עומדת על 60 מיליון שקל.

המגדל החדש, שיהיה גבוה יותר משני המגדלים הקיימים, יכלול 35 קומות ו־40 אלף מ"ר של משרדים, קומת מסחר בגובה כפול, ארבעה מרתפי חניה וחניון ציבורי גדול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות