אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון סלטי שמיר פיטר את המנכ"ל גינצבורג צילום: עמית שעל

דירקטוריון סלטי שמיר פיטר את המנכ"ל גינצבורג

בכוונת יעקב גינצבורג ועמירם גיא להגיש השבוע בקשה לבית המשפט נגד האחים צבי ויוסי ויליגר

06.06.2009, 21:15 | גלי ברגר

דירקטוריון סלטי שמיר בראשות צבי ויליגר פיטר ביום חמישי את המנכ"ל המשותף יעקב גינצבורג. הצעד בוצע בישיבה הראשונה מאז קיבל בית המשפט את פניית וילי פוד שבשליטת האחים צבי ויוסי ויליגר - המחזיקים 51% מסלטי שמיר - לסעדים זמניים. זאת לאחר שלטענתם, גינצבורג ועמירם גיא - המחזיקים 49% מהחברה - שינו את תקנון החברה ואת הרכב הדירקטוריון והפרו בכך את הסכם המכירה ביניהם, הסכם שגינצבורג וגיא מבקשים לבטל.

צבי ויליגר אישר את הדברים ואמר: "גינצבורג פוטר על רקע מקצועי מכיוון שלא עמד ביעדי החברה". מי שמכהן כעת בתפקיד הוא הרצל יפרח, שמונה על ידי וילי פוד, ובית המשפט קבע כי על גינצבורג וגיא לאפשר לו לבצע את עבודתו.

בתוך כך, ל"כלכליסט" נודע כי בכוונת גינצבורג וגיא להגיש השבוע לבית המשפט בקשה לסעדים זמניים. זאת לאחר שביום חמישי דחה בית המשפט המחוזי בתל אביב את בקשתם לעיין מחדש בחומר המשפטי הנוגע לבקשה שהגישו נגדם האחים ויליגר. השופט יהודה זפט הוסיף כי גינצבורג וגיא, המיוצגים על ידי עו"ד מישל אוחיון, מוזמנים להגיש בעצמם בקשה לבית המשפט נגד האחים ויליגר. בכוונת גינצבורג וגיא לטעון בבקשה שיגישו השבוע לבית המשפט כי צבי ויליגר, המכהן כיו"ר דירקטוריון סלטי שמיר, אינו יכול להיות דירקטור בחברה. זאת, לטענתם, עקב כמה תביעות שהתנהלו נגדו בעבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות