אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רו"ח קובי נבון פורש מהמירוץ לנשיאות לשכת רואי חשבון צילום: יובל חן

רו"ח קובי נבון פורש מהמירוץ לנשיאות לשכת רואי חשבון

כעת מתמודדים זה מול זה רו"ח יגאל גוזמן ורו"ח דורון קופמן. בפברואר הודיעה גם רו"ח איריס שטרק על פרישה מהמירוץ, חודשיים בלבד לאחר שהכריזה על התמודדותה

01.07.2009, 11:09 | הדר קנה

המירוץ לנשיאות לשכת רואי חשבון צומצם לשני מועמדים, זאת לאחר שרו"ח קובי נבון הודיע על פרישתו. הבחירות יערכו ב-15 בספטמבר.

כעת מתמודדים זה מול זה רו"ח יגאל גוזמן ורו"ח דורון קופמן. כזכור גם רו"ח איריס שטרק פרשה מהמירוץ בפברואר השנה, חודשיים בלבד לאחר שהכריזה על התמודדותה.

רו"ח נבון הודיע היום בכנס תומכים על פרישתו מהמירוץ לנשיאות ועל תמיכתו במועמדותו של רו"ח יגאל גוזמן. נבון, שותף בכיר במשרד נבון ויספלד ושות', כיהן כתשע שנים בתפקיד חבר הוועד המרכזי בלשכת רואי החשבון, חבר נשיאות הלשכה וסגן נשיא של לשכת העצמאים בישראל.

רו"ח נבון אמר כי: "המקצוע שלנו נמצא היום בתקופה מאתגרת. לשכת רואי החשבון איבדה את האמון של מרבית חבריה והפכה לגוף עסקני שלא מביא כבוד לא לחברי הלשכה ולא לעוסקים במקצוע. הלשכה היא לא מועדון חברים של מחזיקי כרטיס אשראי. הלשכה צריכה להיות חומת המגן של המקצוע. יגאל גוזמן הקדיש את חייו למקצוע, לא ליד, לא בערך ולא בכאילו. הוא המועמד המתאים ואני מקווה שיתר המועמדים יעשו כמוני ויעשו יד אחת על מנת לאפשר ליגאל להיבחר פה אחד."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות