אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר S&P מעלות, עמוס ספיר פורש לאחר 10 שנים בתפקיד

יו"ר S&P מעלות, עמוס ספיר פורש לאחר 10 שנים בתפקיד

הודיע לחברה כי בכוונתו לעסוק בתחומי פעילות חדשים לאחר שמונה לראשונה לתפקיד בשנת 1999. ספיר ימשיך לכהן כדירקטור במספר חברות ציבוריות

19.07.2009, 11:11 | מישל אודי
עמוס ספיר, יו"ר דירקטוריון Standard & Poor's מעלות הודיע היום (א') לראשי החברה על פרישתו מתפקיד יו"ר הדירקטוריון. הודעת הפרישה תיכנס לתוקף בסוף אוקטובר 2009.

ספיר מסיים קדנציה בת עשר שנים כיו"ר מעלות ו-S&P מעלות, הליך מיזוג שהושלם בתחילת שנת 2008.

ספיר החל את פעילותו מעלות בשנת 1999 ומאז ועד עתה הוארכה פעמיים. בהודעת החברה נמסר כי בכוונתו של ספיר לפנות לעיסוקים חדשים בתחומים הקרובים ללבו.

דורית סלינגר, מנכ"ל S&P מעלות, אמרה "קיבלתי את הודעת הפרישה של עמוס בצער רב ואני מאחלת לו הצלחה רבה ומאתגרת בעיסוקיו החדשים. פעלנו במהלך עשר השנים האחרונות בתיאום רב ובהערכה הדדית והובלנו את החברה להישגים משמעותיים שהעיקרי בהם היה רכישת הפעילות של מעלות על ידי S&P, רכישה שהתבססה על הכוח הניהולי והיכולות האנליטיות שפותחו תחת הנהגתו של עמוס".

טוני אנג'ל, Head of S&P in Europe, Middle East and Africa הביע את הערכתו הרבה לתרומתו של ספיר לחיזוק S&P מעלות ולשכלול שוק ההון בישראל. "אנו מצטערים על פרישתו של עמוס אך מבינים ומעריכים את החלטתו לאחר עשר שנים בתפקיד. אנו מודים לעמוס ספיר על תרומתו החשובה למהלכי המיזוג והאינטגרציה המוצלחים של מעלות ו- Standard and Poor's."

עמוס ספיר מכהן במספר דירקטוריונים של חברות ציבוריות ופרטיות ופעיל במספר עמותות חברתיות ועמותות לצרכי צדקה. לפני מינויו ליו"ר מעלות כיהן ספיר במגוון תפקידים בקבוצת כלל (ישראל) בע"מ (אוחדה לאי. די.בי. פיתוח) ממנה פרש כמשנה למנכ"ל ואחראי בין היתר על הפעילויות בשוק ההון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות