אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי נתניה: דניאל יאמר מכין את השטח לעזיבה צילום: טל שחר

מכבי נתניה: דניאל יאמר מכין את השטח לעזיבה

הסכומים מהעברות השחקנים הולכים לכיסו של הבעלים כחלק מהפיצוי על שלוש השנים בהם השקיע 70 מיליון שקל בקבוצה. ערב המשחק מול גלטאסריי בליגת אירופה מצבה של מכבי נתניה בכי רע

29.07.2009, 16:20 | אביתר לנג

מכבי נתניה צפויה לשחק העונה עם תקציב של פחות מ-15 מיליון שקל. לפי גורמים במועדון, דניאל יאמר, הבעלים של הקבוצה, יעזוב אותו בתום העונה אם לא ימצא רוכש. מדובר בקיצוץ של יותר מ-20 מיליון שקל ובסגל הקבוצה מרגישים זאת.

במועדון מדברים על כך שהתרוקנות חדר ההלבשה היא חלק מתהליך העברת הבעלות של יאמר. לפי הערכות, אחרי שיסיים למכור את השחקנים לחו"ל ולגרוף את הרווחים ממכירות אלו לכיסיו, יבקש על המועדון כמיליון דולר בלבד.

הקיצוצים החלו משחרור דדי בן דיין (200 אלף דולר נטו), לירן שטראובר (220 אלף דולר נטו) והמשיכו במכירת הנכסים העיקריים בסגל.

איתי שכטר נמכר להפועל תל אביב ב-700 אלף דולר וזאב חיימוביץ' נמכר ב-400 אלף דולר לטרק גרוזני מהליגה הרוסית. יאמר אמור להרוויח מיליון דולר נוספים ממכירתם של אלמוג כהן (כנראה לאנקרהגצ'ו הטורקית) וביוואן פרנסמן לקבוצה דנית.

את הכסף על המכירות יקח יאמר לכיסו ולא ישקיע חזרה בקבוצה. זה כפיצוי קטן על השקעתו במכבי נתניה בשלוש השנים האחרונות, השקעה שלפי גורמים בקבוצה עמדה על כ-70 מיליון שקל.

נכון לעכשיו אין גורמים רציניים המעוניינים ברכישת מכבי נתניה.

ויש גם כמה דברים חיוביים בקיץ הזה. נותנת החסות הראשית, "מקפת החדשה", תישאר ותעביר לנתניה סכום של כ-1 מיליון שקל. שלמה סיקסט אמורה לסכם את המשך תמיכתה בסכום של למעלה מחצי מיליון שקל. הספונסרית היחידה שעזבה את הקבוצה הוא רשת המסעדות "אגאדיר", שתעבור להופיע על חולצות מכבי תל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות