אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציג בעלי האג"ח של אסים: "ההסדר הזה יהווה דוגמה להסדרים אחרים" צילום: דרור כץ

נציג בעלי האג"ח של אסים: "ההסדר הזה יהווה דוגמה להסדרים אחרים"

ההסדר שיובא לאישור בסוף החודש בפני בעלי האג"ח, מאשר את דחיית תשלום של 20% מקרן אג"ח א' שהייתה מיועדת לתשלום בחודש מאי האחרון והקרן שאמורה להיות משולמת במאי 2010

12.08.2009, 21:30 | גולן חזני

"ההסדר שהושג צריך להוות דוגמה להסדרים עתידיים שיושגו, ואנו מתכוונים לעמוד על כך שכל הסדר שנגבש בעתיד בשם מחזיקי אג"ח, יכיל את העיקרים המופיעים בהסדר הנוכחי". כך אמר היום ל"כלכליסט" עו"ד אופיר נאור, נציג בעלי האג"ח סידרה א' של אסים שהוביל את המו"מ מול עדי קייזמן, בעל השליטה בחברה, להסדר האג"ח שנחשתם שלום.

אופיר הוסיף כי לאחר מו"מ ממושך, הצלחנו לגבש הסדר המטיב עם מחזיקי אגרות החוב ומוסיף בטחונות משמעותיים ומנגנוני הגנה ראויים, אשר ראוי כי יופיעו בכל הסדר, הנעשה בין חברה הנקלעת לקשיים בפירעון אגרות חוב, לבין המחזיקים".

ההסדר שיובא לאישור בסוף החודש בפני בעלי האג"ח, מאשר את דחיית תשלום של 20% מקרן אג"ח א' שהייתה מיועדת לתשלום בחודש מאי האחרון והקרן שאמורה להיות משולמת במאי 2010.

התשלומים יתפרסו על פני 6 תשלומים שנתיים שווים ישולמו בכל חודש נובמבר משנת 2010 ועד לשנת 2015. בתמורה לדחיית התשלומים יפוצו המשקיעים בריבית משוקללת של 9.7%. מחזיקי האג"ח ימנו משקיף מטעמם בחברה שיקבל סמכויות של מבקר פנים ובנוסף החברה לא תוכל למכור נכסים במחיר הנמוך מ-70% משווים הרשום בספרים. תוטל מיגבלה על חלוקת דיבידנד והמשקיעים יקבלו בטוחות נוספות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות