אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוארכה הקפאת ההליכים של נורטל עד ה-22 באוקטובר צילום: עמית שעל

הוארכה הקפאת ההליכים של נורטל עד ה-22 באוקטובר

ביהמ"ש המחוזי האריך את הקפאת ההליכים שנכנסה לתוקפה בינואר השנה עד למקסימום של תשעת החודשים האפשריים

30.08.2009, 11:11 | מארק שון

הקפאת ההליכים של חברת נורטל הוארכה עד למקסימום של תשעת החודשים האפשריים והדיון הבא יתקיים ב-22 באוקטובר, כך קבעה הבוקר (א') שופטת ביהמ"ש המחוזי בת"א ורדה אלשיך.

נאמן החברה, עו"ד אבי פילוסוף, הודיע לביהמ"ש כי קצב מכירת החברה מתנהל לאט מדי, ולמרות שנחתם הסכם למכירת חטיבת האנטפרייז, הרי שטרם נקבע מנגנון לחלוקת הכספים. חברת נורטל, הכוללת את נורטל נטוורקס ואת נורטל תקשורת ואחזקות, נכנסה להקפאת הליכים ב-19 בינואר השנה, וכנאמנים מונו עו"ד אבי פילוסוף ורו"ח ירון הר-צבי.

עו"ד פילוסוף הודיע בדיון, כי ההחלטה לעבור לשבוע עבודה של ארבעה ימים הביאה לירידה חדה במוטיבציה של העובדים, דבר שגרם לחברות הסלולר והכבלים לחפש פתרונות אחרים המוצעים בשוק.

השופטת העבירה ביקורת חריפה על אחד מנציגי העובדים, עו"ד אופיר רונן, על הבקשה לחזור לשבוע עבודה של חמישה ימים וציינה כי הדבר עלול לגרום לפיטורי עובדים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
רק כב' השופטת אלשייך תדאג כי העובדים יקבלו את מלוא שכרם וכספים המגיעים להם
על כב' השופטת אלשייך לקבוע בעמדה חד משמעית כי ג'אמפ תמכר רק לאחר שיובטחו זכויות וכלל תשלומי הכספים , תשלומים המגיעים לעובדי ג'אמפ. לא נראה לי כי כב' השופטת אלשייך תתן ידה לפגיעה בעובדי ג'אמפ. היא שופטת הגונה ביותר חכמה נבונה ולא פראיירית והיא תגן כמתחייב על עובדי ג'אמפ ולא תתן לקומבינטורים וכן לרוכשים פוטנציאלים לפגוע בהם. המצב כיום הוא שעובדי ג'אמפ אינם מקבלים שכר מלא הבטחות אינן מקוימות אבי מלכה התחייב לשלם את שכר העובדים הוא אינו עומד בכך ועם כך הוא הדבר רוב עובדי ג'אמפ מתכוונים לפרוש מג'אמפ אוהיל ולא הוסדר נושא השכר העתידי תנאי העסקתם והנם ממתינים למכתבי פיטורין במטרה לפנות לביטוח לאומי וללשכות התעסוקה. ידוע לי כי חב' אופנה רבות פנו לעובדות, מנהלות ג'אמפ במטרה להעסיקן בחברותיהן בתנאי העסקה מעולים ועם כך הוא המצב אבי מלכה יעמוד בפני שוקט שבורה כאשר כל עובדות הרשת יפרשו מפאת האנדרלמוסיה בחברה וחששן המלא לתנאיהן ופגיעה בדמי ההבטלה המגיעים להן. רק השופטת אלשייך תעשה סדר בבלגן ותגן על עובדי ג'אמפ בהצלחה
חן לביא , תל אביב  |  02.09.09