אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי אג"ח של נאוסיטי: הצעת ההסדר של אהוד בן ש"ך מבזה - נצביע נגדה צילום: מיכאל קרמר

בעלי אג"ח של נאוסיטי: הצעת ההסדר של אהוד בן ש"ך מבזה - נצביע נגדה

בתום האסיפה החליטו בעלי האג"ח לא להעלות את הצעת ההסדר להצבעה ולתת שבועיים לשפר את ההצעה; מוסדיים: החברה בפשיטת רגל אבל בן ש"ך ומורן רוצים שכר של 1.5 מיליון שקל

21.10.2009, 16:32 | סיון איזסקו

בעלי אגרות החוב של חברת נאוסיטי מתנגדים להסדר החוב שהציעו בעלי השליטה אהוד בן שך ויואב מורן, כך עולה מאסיפת בעלי אגרות החוב שהתקיימה היום (ד'). בסופה של האסיפה החליטו בעלי האג"ח לכנס אסיפה נוספת שתתקיים בעוד כשבועיים על מנת לתת לחברה עוד זמן לשפר את הצעתה.

"בעלי הבית הזרימו עד כה 116 מיליון שקל במזומן ומקבלים חברה שלשיטתם שווה 140 מיליון שקלים כאשר חלקם בה יהיה 65%. כך שההפסד שלהם 20 מיליון שקל. ההפסד של בעלי אגרות החוב הוא כ-110 מיליון שקל כתוצאה מההסדר. ואחרי כל זה הם עוד רוצים להמשיך למשוך שכר של מיליון וחצי שקל בשנה. נצביע נגד ההסדר כי זו ההצעה מבזה. כל מה שאנחנו מבקשים זה שהחברה תבנה מנגנון שיגן עלינו - אבל החברה מסרבת", אמר מנהל השקעות בגוף מוסדי גדול.

הגורם המשיך ואמר כי "הם מספרים לעיתונים שבעלי השליטה מזרימים 60 מיליון שקל לחברה וזה לא נכון. בנוסף, אם החברה תתרומם, בעלי השליטה יעברו לרווח ואנחנו נישאר בהפסד. את רוב ההון העצמי מייצר הוויתור שלנו על החוב".

עו"ד אברמי וול, המייצג את החברה בשיחות להסדר חוב, אמר כי "ההסדר הוגן. הוא כולל הזרמה של סכומים משמעותיים מצד בעלי השליטה. עלות שכר של 1.5 מיליון שקל לשני אנשים היא סבירה. העבודה תהיה אינטנסיבית ומינוי כל נושא משרה אחר לא היה זול יותר.

נציג פסגות אמר: "נשמח אם נושא השכר יישקל שוב. חברה שנמצאת בפשיטת רגל - בעלי השליטה שלה לא צריכים סכומים כאלו של שכר .הם לא צריכים את הכסף הזה כדי לסגור את החודש. גם בן שך וגם יואב מורן חיים טוב".

בעלי השליטה אהוד בן ש"ך ויואב מורן לא הגיעו לאסיפה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות