אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
20 מיליון שקל לדירה במגדל נווה צדק על הים

20 מיליון שקל לדירה במגדל נווה צדק על הים

המכירה משקפת שווי של כ-41 אלף שקל למ"ר. יורוקום נדל"ן וצמח המרמן: מכרנו סה"כ 51 יח"ד תמורת סכום כולל של 218 מיליון שקל

17.11.2009, 20:53 | שי פאוזנר

החברות יורוקום נדל"ן וצמח המרמן דיווחו היום (ג') כי בשנה וחצי שמתחילת מכירת הדירות בפרויקט נווה צדק על הים בשכונת נווה צדק, שאותן הן בונות יחד, הן מכרו 51 יחידות דיור תמורת סכום כולל של 218 מיליון שקל.

תקופת שיא במכירת המגדל נרשמה בחודשים אוקטובר-נובמבר 2009, שבהם מכרו השתיים 15 דירות בהיקף כספי כולל של כ־72 מיליון שקל.

בחודש האחרון נמכרה דירה בשטח של 480 מ"ר בקומה ה־19 במגדל לאנשי עסקים יהודים תושבי צרפת, תמורת 20 מיליון שקל. המכירה משקפת שווי של כ־41 אלף שקל למ"ר. המגדל ממוקם בין הרחובות יצחק אלחנן, מוהליבר ותבור ומונה כ־168 דירות ב־30 קומות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
17 המחירים בצפון הישן גבוהים יותר מנווה צדק בממוצע
אפילו בפרוייקט החדש שהקימו בצפון הישן (ג. יפית וחבריה) נמכרות דירות ב 25000 דולר למטר...תראה לי מקומות שנמכרות במחיר הזה בממוצע בנווה צדק...עם כל הכבוד להיותה העיר הראשונה בתל אביב עדיין זה דרום ת"א ליד יפו והערבים אבל המחירים שם גבוהים בגלל שזה ליד הים ועדיין בצפון הישן, בכיכר המדינה, בצהלה, באפקה המחירים גבוהים יותר- צא ובדוק
23.11.09
17.
תגובה ל-15 השוואה בין נוה צדק לצפון העיר מיותרת כי נוה צדק לוקחת בענק!!!!!!
רוב מבני העיר הלבנה מרוכזים באזור דרום העיר-רוטשילד,יבנה,נוה צדק,לילינבלום,מונטיפיורי וכ איך הגעת לצפון העיר שם אולי יש מבנה אחד או שניים,תגיד לי מה מיוחד במגדלים גבוהים מאוד(אנחנו לא בניו יורק שם כל מגדל מעוצב ברמות על,פה הקבלנים בונים בניינים גבוהים בלי שום עיצוב מיוחד,קופסאות מרובעות וגבוהות,)מה שמייחד את נוה צדק זה בראשית השכונה העברית הראשונה-ייחוס בעל עצמו,עם מבנים מיוחדים וסגנונות בנייה שוהים ממבני באוהאוס,מבנים אקלקטיים,סגנון תורכי,ערבי,טמפלרי ומה לא,וזה עוד לפני תמהיל האנשים המיוחדים והמסוגננים שגרים באזור קשישים,יאפים,אומנים ומה לא, ומה עם בתים בני קומה אחת עד שלוש במרכז העיר במרחק פסיעה מכל מקום-מהים,יפו,שדרות רוטשילד,נחלת בנימין,שוק הכרמל,סוזן דלל,מתחם התחנה,קו הרכבת הקלה העתידי,מסוף הכרמלית,שינקין,פאבים,מסעדות,בתי קפה,ומה לא אז איך אפשר בכלל להשוות בין הצפון המכוער,פקוק ורועש ובלי שום ייחוד לנוה צדק!!!
נוה צדק  |  23.11.09
16.
בקצת הנוכחי לא יהיה בתל אביב שום ייחוד ושם רגש כי כל מי שיגור בה יהיו מליונרים...
אם תתנו לחולדאי להמשיך את שלו, ישארו לכם כמה אמנים בפלורנטין וחוץ מהם עיר שלמה שמורכבת מעורכי דין, בנקאים, פרסומאים ואנשי טלויזיה... לא נשמע כל כך נורא מחד, אבל מאידך לא תמצאו יותר מדי "ייחוד", קהילה או כל דבר שמזכיר את התכונות הנוכחיות הטובות בתל אביב. שביננו מתחילות להעלם החל מתחילת העשור הנוכחי...
יואב  |  23.11.09
15.
14 אתה מקשקש- קרא ותחכים
הצפון הישן מוגדר כעיר הלבנה הצפונית- מקום עם ייחוד. אפרופו מגדלים- הולכים להקים במתחם אסותא בנין בן 26 קומות והמחירים שם יהיו כ 9000 דולר למטר (וזה נחשב זול ב 25 אחוזים ממחירי האיזור). לא יודע מה מייחד את נווה צדק מלבד הקרבה לים וליפו והאנשים החמים (בשונה מהצפון הישן שם הרוב אנגלוסקסים קרים). אני מאמין שתוך כמה שנים יחליפו את רוב המבנים ויבנו עוד מגדלים כי אין לאן להתרחב בת"א, וזה יעלה עוד את ערך הדירות באיזור. לנווה צדק יש שם טוב מאוד אך היא משתווה לצפון הישן ברמת המחירים.
23.11.09
לכל התגובות