אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ורג' חורש רכש דירה נוספת בפרויקט פארק צמרת צילום: אוראל כהן

ג'ורג' חורש רכש דירה נוספת בפרויקט פארק צמרת

יבואן טויוטה ו־M&H הצטרף לקבוצת רכישה המקימה מגדל נוסף במתחם. בין החברים בקבוצה גם יו"ר ומנכ"ל אפסילון שמואל פרנקל, הפסיכיאטר אילן רבינוביץ' ומנהל בית החולים שניידר יוסף פרס

01.12.2009, 09:56 | אורי חודי

יבואן טויוטה ו־M&H ג'ורג' חורש מתחדש: לאחר שכבר רכש דירה בפרויקט מנהטן בפארק צמרת בתל אביב, חורש הצטרף לקבוצת רכישה שמקימה מגדל נוסף במתחם. קבוצת הרכישה, שאותה ארגנה חברת בסר, מימשה אתמול את האופציה שקיבלה מבעלי הקרקע בפארק צמרת, חברת חבס, עבור 127 מיליון שקל. במגרש, ששטחו שבעה דונמים, תבנה הקבוצה מגדל מגורים בן 28 קומות, ומבנה נוסף בן שבע קומות. בנוסף לחורש חברים בקבוצה, המונה 122 חברים, גם יו"ר ומנכ"ל אפסילון שמואל פרנקל, הפסיכיאטר אילן רבינוביץ' ומנהל בית החולים שניידר יוסף פרס.

לדברי נחשון קיויתי, מבעלי בסר, המגדל החדש יכלול דירות של 5–2 חדרים שגודלן 120-175 מ"ר, ופנטהאוזים בגודל של 250 מ"ר. מחיר הדירות ינוע בין 3,200 ל־3,600 דולר למ"ר, ומחיר הפנטהאוזים יעמוד על כ־5,600 דולר למ"ר. כמו כן יכלול הפרויקט בריכת שחייה חיצונית, ספא וחדר כושר. במבנה הנמוך יותר ייבנו שש דירות דופלקס גן שגודלן כ־200 מ"ר, עם גינה של כ־60 מ"ר. המחיר המשוער של דירות אלו יתחיל ב־2.9 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
והיכן החדשות והעניין הציבורי?
המחירים של נדל"ן במרכז בשנים האחרונות התנתקו לחלוטין מהציבור הממוצע שחי ועובד כאן - זה שממצוע השכר שלו נע סביב 10 אלף ש"ח במקרה הטוב (הייתי נדיב כי הממוצע הסטטיסטי הוא 8000 ש"ח). איך הנס הכלכלי שבו מחיר דירה סטנדרטית במרכז הארץ מתומחר בין 1.3 מיליון ל 2 מיליון (!!) ש"ח ממשיך להתקיים? לא ברור אלא אם ישנם מספיק "עשירים" ישראלים שיכולים להמציא 400 אלף עד 650 אלף ש"ח במזומן ובנוסף לקחת על עצמם התחייבות בדמות משכנתא של 800 אלף עד 1.2 מיליון ויותר...הזוי. מקרב האנשים שאני מכיר ועובד איני מוצא אחד אפילו שהוא ו/או משפחתו רכשו נכס במרכז בשנתיים האחרונות. נראה אם כן ששוק הנדל"ן במרכז נסמך בעיקר על משקיעים ועל אנשים שחיים מהאוברדרפט - דבר שנותן להם אשליית "הכנסה" של פי שניים ויותר ממה שהם באמת משתכרים. בקיצור, ישראל בבועת אשראי שאינה שונה במהותה מזו שהייתה בארצות הברית או דובאי. בועה היא בועה והיא תתפוצץ כי אין שום צידוק כלכלי למחיר דירה סטנדרטית ממוצעת שמתומחרת ברמה של כ 30 שנות שכירות של דירה ממוצעת במרכז. איני יכול לנחש בכמה אחוזים המחירים יפלו אך אין ספק שעל פי רמת ההכנסה הממוצעת של האדם הממוצע כאן מדובר בירידה גדולה - ודאי 30 - 50 אחוז. בקיצור, הייתי נמנע כיום מלגעת בנדל"ן כאן. "משוגעים" - רדו מהגג!!
אבנר ג.  |  02.12.09
9.
קנינו בקבוצת רכישה אחרת במחיר יותר שפוי
. חסכנו הרבה כסף דרך קבוצת רכישה ולא דרך קבלנים מחירי דירות עולים ללא הגיון בגלל הקבלנים המנצלים את מצוקת הדיור ומעלים את מחירי הדירות למחירים לא הגיוניים.חיפשנו דירות 5 חדרים חדשות בבת ים מחירים כמו תל אביב .רכשנו דרך קבוצת רכישה 5 חדרים מול הים שהיא תעלה פחות מ 4 חדרים דרך קבלנים שדרשומחירים מופקעים.אשמח לתת פרטים במייל shoro11@walla.com בהצלחה לכולם.......
זוג שחוסך , חולון  |  01.12.09
לכל התגובות