אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגדל נווה צדק צומח: הוועדה המחוזית אישרה הגבהה של 10 קומות

מגדל נווה צדק צומח: הוועדה המחוזית אישרה הגבהה של 10 קומות

תוספת זכויות הבנייה העיקריות למגדל תהיה עד 5,775 מ"ר. עד היום נמכרו במגדל 59 דירות מגורים בהיקף כספי של 256 מיליון שקל

13.01.2010, 08:54 | אורי חודי
יזמי פרויקט נווה צדק על הים יוכלו להגביה את המגדל ב־10 קומות נוספות, כך עולה מהחלטת הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מחוז תל אביב שאישרה אתמול את התוכנית להפקדה. פרויקט נווה צדק על הים כולל את המגדל ומבנה נוסף בן חמש קומות שנבנה בימים אלה ברחוב יצחק אלחנן פינת התבור.

הפרויקט נמצא בבעלות משותפת של יורוקום נדל"ן, צמח המרמן וקבוצת משקיעים מאירופה. עד היום נמכרו במגדל 59 דירות מגורים בהיקף כספי של 256 מיליון שקל. על תכנון הפרויקט אמון האדריכל אבנר ישר. 

התוכנית הנוכחית באה בהמשך לתוכנית שכבר אושרה בשנת 2005 ומוסיפה זכויות בנייה למגדל המאושר בתמורה לפינוי בית הספר בית יעקב, הקמתו במיקום חלופי בבני ברק על ידי היזמים, והסבת המגרש לשימושים ציבוריים עבור השכונות הסמוכות.

על פי החלטת הוועדה, תוספת זכויות הבנייה העיקריות למגדל תהיה עד 5,775 מ"ר, ומלבד זאת יוקצו שטחים נוספים למרפסות ולשטחי השירות בהיקף של עד 2,000 מ"ר. תוספת זו מאפשרת ליזמים לבנות עוד 50 יחידות דיור, כך שמספר הקומות המרבי במגדל יעמוד על 39.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
יש בתגובות בלבול בין מגדל נוה צדק הקיים לבין זה בבניה
אין הכוונה להוסיף קומות לבניין הקיים בדרך אילת (שגובהו כבר 40 קומות) אלא להוסיף 10 קומות לבניין שנמצא בראשית הבניה (מרתף). בפועל ב-10 הקומות האלה לא יהיו 50 דירות אלא יותר קרוב ל-20. מישיקנה שם זה בלאו הכי אנשים שלא נמצאים כל השנה ובטח לא נכנסים כל בוקר לאוטו ונוסעים לעבודה. כך שלא באמת יהיה יומסק בכבישים. מישהו מרגיש עומס בכבישים בגלל המגדל בדרך אילת? מקסימום עומס בבתי הקפה בשבזי, שזה חיובי. העיקר שישלמו ארנונה כל חודש ושבכסף העיריה תשתול הרבה עצים בסביבה.
הידען מתימן , הכרם  |  13.01.10
לכל התגובות