אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מו"מ על רכישת מגן אצבעות של חברת דלתות שהרבני

מו"מ על רכישת מגן אצבעות של חברת דלתות שהרבני

שהרבני נמצאת במשא ומתן מתקדם למכירת המוצר המגן על אצבעות הילדים מפני פציעה מדלתות נטרקות - לחברה אמריקאית מקליפורניה

19.01.2010, 09:14 | גולן חזני

חברת דלתות שהרבני נמצאת במשא ומתן מתקדם למכירת ה"אצבעוני" - מוצר המגן על אצבעות הילדים מפני פציעה מדלתות נטרקות - לחברה אמריקאית מקליפורניה.

בשנת 2002, בעקבות פציעות רבות של ילדים מטריקת דלתות בבתי ספר, יצא משרד משרד החינוך בדרישה להתקנת אביזר המגן על אצבעות הילדים מפני פציעה.

נסים שהרבני, מנכ"ל דלתות שהרבני, פיתח את ה"אצבעוני" שאותו רשם כפטנט, לצד קו של אביזרי בטיחות לילדים. המוצר מותקן כיום במוסדות חינוך רבים במדינה ושיפר את סטטיסטיקת התאונות שכללו פציעה ומעיכה של אצבעות ילדים.

לאחרונה, בעקבות כוונת משרד החינוך האמריקאי להורות על הכנסת מגיני אצבעות למוסדות החינוך, פנתה חברה אמריקאית העוסקת בבטיחות מוסדות ובתים פרטיים לחברת דלתות שהרבני בבקשה לרכישת ה"אצבעוני" בפרט ואביזרי בטיחות נוספים לילדים בכלל.

בכוונת החברה האמריקאית לקבל בלעדיות על המוצר ולהתחיל לשווקו לגני ילדים, בתי ספר, אוניברסיטאות ומוסדות חינוכיים וציבוריים אחרים ולשווקו גם לשוק הפרטי.

דלתות שהרבני נוסדה בשנת 1967 על ידי האחים נסים ומשה שהרבני. בשנת 1980 החלה בפיתוח סוגי דלתות חדשים ופתחה את השוק למגוון דגמים ועיצובים. לאורך השנים פיתח נסים שהרבני, מנכ"ל החברה, מספר רב של מוצרים חדשניים ובהם שבעה מוצרים בעלי פטנט רשום.

תגיות