אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בורסת השמות לתפקיד מנכ"ל נטוויז'ן נפתחת צילום: עמית שעל

בורסת השמות לתפקיד מנכ"ל נטוויז'ן נפתחת

מינויו של הנטר לתפקידו החדש בשופרסל הדהים גם גורמים רבים בשוק התקשורת ובשוק ההון

21.01.2010, 08:27 | מיכל תוסייה-כהן וגילעד נס

מינויו של הנטר לתפקידו החדש בשופרסל הדהים גם גורמים רבים בשוק התקשורת ובשוק ההון, מכיוון שהנטר נחשב, באופן לא רשמי, למי שעשוי להתמודד על תפקידו של מנכ"ל סלקום עמוס שפירא, כאשר האחרון יחליט לעזוב את החברה. כעת עובדת בורסת ההימורים שעות נוספות כדי לנחש מי יהיה מחליפו של הנטר בנטוויז'ן.

אם יוחלט על מחליף מתוך נטוויז'ן, רוב ההערכות מצביעות על שלומי פרילינג, המשנה למנכ"ל נטוויז'ן וסמנכ"ל האסטרטגיה שלה. פרילינג שימש כלכלן ראשי בקבוצת דסק"ש ודירקטור בנטוויז'ן בטרם מונה לתפקידו הנוכחי, כך שהוא זוכה לאמונה של הקבוצה. עם זאת, ייתכן שבקבוצת אי.די.בי יחליטו כי אינו בשל עדיין לנהל את החברה באופן קבוע, וייתכן שימונה למנכ"ל זמני.

עוד מועמד שהוזכר הוא עדי כהן, סמנכ"ל השיווק של סלקום, הנחשב למוערך מאוד בחברת סלקום ובקבוצת אי.די.בי.

המועמדים לתפקיד ייאלצו להתמודד גם תחת הערכות כי נטוויז'ן וסלקום ימוזגו בשנתיים הקרובות, ולכן יכהנו לתקופה מוגבלת יחסית. מחד גיסא, קציבת הזמן הזו עשויה לשרת חלק ממי שרואה את עצמו כמנכ"ל המסוגל להוביל את החברה בתקופת הביניים הזו ולסיים את תפקידו לאחר המיזוג. מאידך גיסא, ייתכן שאותה תקופה גם מכתיבה את דמות המנכ"ל הרצוי לנטוויז'ן - גורם שלאחר המיזוג יוכל להשתלב בסלקום בתפקיד שיהווה מבחינתו קפיצת מדרגה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות