אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל סוכני הנסיעות: "יותר קל למכור חדר בעיירה נידחת בארה"ב - מאשר במלון באילת" צילום: ארן דולב

מנכ"ל סוכני הנסיעות: "יותר קל למכור חדר בעיירה נידחת בארה"ב - מאשר במלון באילת"

מנכ"ל קונטיננטל בישראל, אבי פרידמן: "חברות התעופה יעשו כל שביכולתן על מנת לשרוד - והן יקצצו"

27.01.2010, 10:18 | יסמין גיל

"יותר קל לנו למכור חדר במלון בעיירה נידחת בארה"ב, מאשר למכור חדר במלון כאן באילת. לישראלי יותר קל להזמין חופשת סוף שבוע בחו"ל, מאשר בארץ. לכן אנחנו רוצים להגדיל את נתח המכירות בתחום תיירות הפנים" - כך אמר היום מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות, יוסי פתאל, בכנס התאחדות סוכני הנסיעות השנתי שנערך באילת.

פתאל התייחס למהלך שההתאחדות מקדמת - פיתוח תחום מכירת מוצרי תיירות הפנים, על ידי סוכני הנסיעות. לדבריו, "ישראל היא מעצמה טכנולוגית, אבל בתחום תיירות הפנים היא מפגרת טכנולוגית. המדינה מתייחסת יותר מידי לתשתיות ולפיתוח אטרקציות, ופחות מדי לתחום השיווק של המוצר התיירותי".

מנכ"ל חברת קונטיננטל בישראל, אבי פרידמן, אמר: "חברות התעופה בעולם מפסידות מיליארדי דולרים, ולא ייתכן מצב שהן ימשיכו להפסיד כסף מבלי להציל את עורן". לדבריו, שתי הדרכים למניעת ההפסדים הכספיים הללו הן "להגדיל את המכירות ולקצץ בהוצאות".

פרידמן הוסיף כי "חברות התעופה יעשו כל שביכולתן על מנת לשרוד - והן יקצצו. אך החברות יודעות שהן לא יצליחו לעמוד במטלות שלהן בלי השותף העיקרי שלהן, שזה אתם - סוכני הנסיעות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
פרידמן עשה ואל תחרטט יותר מדי
פרידמן אני מכירה אותך מצויין אתה מקצוען אין עוררין על כך אבל וזה אבל גדול אני חייבת הסבר שטורד הרבה מחבריי וחברותיי בענף אתה מדבר על קיצצוצי השרדות נכון? אז תן הסבר לביזבוזי העתק בחברתך מכוניות פאר לך ולמנהלות שמזיעות מבוקר עד ערב מרוב עבודה קשה........חחחח מגוחך ומצחיק ממש מסעדות יוקרה זה כ''כ צורם ההתנהלות הראוותנית שלך אם אתה הייתה משלם את המשכורות ( בדיזנהוייז ידעת יפה לחסוך )חצי מכח האדם שיש לך היום היה יוצא באמת לעבודה במקומות אחרים ו ע ו ב ד ולא כמו אצלך היום שלא עושה דבר חשוב על זה .....ועוד עצה תהייה קצת יותר אנושי !!!!!!!!!!!!מה גם שבאת מבית מסורתי זה מחייב!!!!!!!!
אתי , שכון דן  |  20.02.10
4.
כבר כמה שנים לא הייתי באילת, יקר בטרוף
באילת לילה לזוג עולה כ 200$ מלון באירופה ל 3 לילות כולל טיסה יעלה לזוג 600-700 $ וא ני לא מדבר על אנטליה ששם מלום 5 כוכבים כולל טיסות כולל הכל 400$ 2 לילות בסוף השבוע, מה הפלא שקשה למכור לאילת, לאילת בדרך כלל נוסעים על חשבון מקום העבודה,
אורח פורח  |  27.01.10
2.
באילת יש גשר לקפוץ ממנו, בעיירה נידחת בארה"ב לא בטוח....
ומה עם הפיאצות, התעלות והגונדולות, שערי הניצחון , המוזיאונים , מתקני הסקי, העוגות האילתיות, גורדי השחקים, אצטדיוני הקונצרטים והסיורים המודרכים? את כל אלה לא משווקים על אילת. מי יבוא רק בגלל שאין מע"מ?!
מרקו פה-לא! , פה ושם  |  27.01.10