אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרוג בקריות: אופנוען נצמד לאוטובוס והתפוצץ צילום: אלעד גרשגורן

הרוג בקריות: אופנוען נצמד לאוטובוס והתפוצץ

לפי דיווח ראשוני, פגע אופנוען באוטובוס ברחוב העצמאות שבקריית אתא - ובמקום נשמע פיצוץ. האיש נהרג וארבעה בני אדם נוספים לקו בחרדה. עדת ראייה ל-ynet: "היה פיצוץ חזק, האופנוע החל לעלות באש"

04.03.2010, 20:21 | אחיה ראב"ד, ynet

אדם אחד נהרג הערב (ה') במרכז קריית אתא כשהאופנוע שעליו רכב נצמד לאוטובוס ואז התפוצץ, סמוך למרכול ברחוב העצמאות. ארבעה בני אדם לקו בחרדה. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות, ובין היתר נבדק חשד לפיגוע. כוחות גדולים של משטרה זרמו למקום וסגרו את האזור לתנועה.

מהדיווחים הראשוניים עולה כי ההרוג באירוע הוא האופנוען, ומלבדו לא נרשמו נפגעי גוף נוספים. עדיין לא ברור אם חומר נפץ הוא שגרם לפיצוץ, ולזירת ההתרחשויות זרמו כוחות גדולים של מגן דוד אדום ומשטרה. טרם התברר אם הרקע לאירוע פלילי או לאומני, אך במשטרה אמרו ל-ynet כי האופנוע הפוגע היה ככל הנראה גנוב.

ג', שהייתה במרכול הסמוך בשעת הפיצוץ, תיארה בשיחה עם ynet את ההתרחשויות. "היה פיצוץ ממש חזק וראינו אופנוע עולה באש. אנשים נבהלו, כולנו חשבנו שזה פיגוע וכל הלקוחות נכנסו לתפוס מחסה. יש כאן המון אנשים וניידות אמבולנסים. ישר חשבתי שמדובר בפיגוע, אבל חלק אומרים שזה אירוע פלילי".

 בחודש יוני האחרון, נהרג צעיר ונפצעו שניים בפיצוץ רכב בקריית ביאליק על רקע סכסוך בין שתי קבוצות עבריינים יריבות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות