אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: איזי בורוביץ' שחקן נשמה צילום: סיון פרג

דיבידנדים: איזי בורוביץ' שחקן נשמה

וגם: לילך אשר־טופילסקי חגגה 40, אבי זלדמן ורעייתו אסתי חיתנו את הבת ענת, קובי טרייביטש ורעייתו ליאת התחדשו בתינוקת טרייה, ומי חגג עם קבוצת גאון אחזקות

22.03.2010, 09:29 | רון גרנות
בורוביץ', גרסת הדוגמנות

איזי בורוביץ' המכהן כיו"ר מכון וינגייט והמנכ"לית רותי פילץ אירחו לאחרונה את הדוגמן מייקל לואיס והרקדנית אנה ארונוב - הזוכים במקום הראשון ב"רוקדים עם כוכבים". השניים תרמו את הפרס שבו זכו, בגובה 80 אלף שקל, לקרן חבק ספורטאי. בורוביץ' קינח את המפגש בהצהרה ספורטיבית: "בעסקים, כמו בספורט, הכי חשוב שתהיה שחקן נשמה. עם כל השאר אפשר להסתדר..."

מימין: רותי פילץ, איזי בורוביץ מימין: רותי פילץ, איזי בורוביץ', מייקל לואיס ואנה ארונוב. שמח בלשכה | צילום: אסף לב מימין: רותי פילץ, איזי בורוביץ

שלושה לטרייביטש

קובי טרייביטש, מבעלי טיב טעם ורעייתו ליאת התחדשו בסוף השבוע בתינוקת טרייה העונה לשם רז. לשניים שני ילדים נוספים.

זלדמן שוב מחתנים

שנה פיננסית מוצלחת במשפחת זלדמן - מנכ"ל לאומי פרטנרס אבי זלדמן ורעייתו אסתי חיתנו ביום חמישי האחרון את בתם ענת עם בח"ל דן. רק לפני שלושה חודשים ליווה הזוג זלדמן את בנם לחופה. החתונה הטרייה התקיימה באולם אירועים בקיבוץ משמר השרון בנוכחות מלאה של כל בכירי הנהלת הבנק והחברות־הבנות. בין המברכים: היו"ר איתן רף והמנכ"לית גליה מאור, מנכ"ל לאומי קארד דני כהן, מנכ"ל בנק לאומי למשכנתאות שוקי בורשטיין, המשנה הבכיר למנכ"ל זאב נהרי וראש החטיבה הקמעונאית ברוך לדרמן.

40 לטופילסקי

לילך אשר טופילסקי. בצפון עם חברים לילך אשר טופילסקי. בצפון עם חברים לילך אשר טופילסקי. בצפון עם חברים

ראש החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, לילך אשר־טופילסקי, חגגה בסופ השבוע יום הולדת 40. בעלה, האדריכל מרק טופילסקי, פינק אותה בסוף שבוע של מנוחה באחוזת פנחס וגסטון במושב שבי ציון שבגליל המערבי. מה שהחל כבילוי רומנטי זוגי נהפך בצהרי שבת למסיבה רבת משתתפים, עת נחתו במקום 40 מחבריהם הטובים של הזוג לארוחת צהריים משותפת, שתוכננה בקפידה על ידי הבעל בחודש האחרון תחת מעטה חשאיות ומתחת לאפה של טופילסקי. המשתה נמשך עד שעות הערב המאוחרות.

ליפא מאיר מתחבק, גרינשפון מפיץ

עם הודעת השופטת ורדה אלשיך אתמול על אישור הסדר החוב של אפריקה ישראל, קפץ מנכ"ל אפריקה איזי כהן בחיבוקים לבביים על עו"ד ליפא מאיר. סגן היו"ר נדב גרינשפון הפיץ את הבשורה משני מכשירים סלולר שבהם אחז בו־בזמן.

משחק האקלים

באי כנס ביג לבכירי הקמעונאות שהתקיים ביום חמישי האחרון התמודדו עם שבר ענן שריחף מעליהם בזמן הכנס שנערך במרכז הירידים. הנוכחים לא נתנו לתנודתיות האקלימית לקלקל להם את התוכניות, לקחו כל אחד את הכיסא שלו ונכנסו פנימה לאולם הסמוך. כך ניתן היה לחזות ברונן אשכנזי, גבי רוטר, הראל ויזל, אפי רוזנהויז ואבי מלכה כשהם גוררים כיסאות מחשש לגשם.

תחנה בזמן

מנכ"ל עזרא ובצרון אלי גינזבורג, מבעלי מתחם התחנה שבנווה צדק, נתן בסוף השבוע את יריית הפתיחה לפעילות המתחם התל־אביבי.

made in TLV - חנות המרצ'נדייז התל־אביבית - היתה הראשונה לפתוח פעילות עסקית מוצלחת בתחנה, ולפתיחתה באו ראש העירייה רון חולדאי ורעייתו יעל, וכן אנשי עסקים כמו דורון סבג מבעלי ORS, עדי קייזמן (בלי עופרה השוהה בחו"ל), הפרסומאי גדעון עמיחי, מנכ"ל לתת ערן וינטרוב ומנכ"ל משרד האוצר לשעבר ירום אריאב. חלק מהנוכחים אף קפצו להתרשמות מתערוכת הצילומים של זיו קורן מהאיטי, שנפתחה בסמוך לחנות.

המשק מרים כוסית

בכירי המשק באו אתמול להרמת הכוסית המסורתית של קבוצת גאון אחזקות, שנערכה במשרדי החברה בטיילת של תל אביב. מנכ"ל הקבוצה שי פרמינגר סקר את מהלכי החברה בשנה האחרונה ודיבר על כוונתו להתרחב, ואילו היו"ר משה גאון ניצל את הבמה כדי למתוח ביקורת על התנהלות הממשלה בצד המדיני וחשף את חזונו בנושא הציונות החדשה. הקשיבו: רם כספי, דוד חודק, יובל גביש, ליעד כהן, סמדר ברבר־צדיק, ארז מלצר, מיכה גייגר, אמיר קס, אריק רייכמן ואיתן בן־אליהו.

מימין: משה גאון, סמדר ברבר-צדיק ושי פרמינגר, צילום: אילן ספירא מימין: משה גאון, סמדר ברבר-צדיק ושי פרמינגר | צילום: אילן ספירא מימין: משה גאון, סמדר ברבר-צדיק ושי פרמינגר, צילום: אילן ספירא

מבחן פופולריות: הוזמנתם להשקת מוזיאון המורשת?

 

האירוע: לשכת המסחר משיקה את מוזיאון המורשת שלה באירוע שבו תשולב גם הרמת כוסית לכבוד החג. המוזיאון מכיל מזכרות ומסמכים היסטוריים החל בשנת 1919, שבה הוקמה הלשכה.

הפרטים: יום רביעי, 24 במרץ, ב־15:00, בבית לשכת המסחר, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: אוריאל לין, אריה זייף, אבי כץ, ישראלה שטיר, סולי סקאל, שמואל פרנקל, מאיר אוזן, נחמה רונן, יאיר אהרוני, אביהו בן נון, ג'ו בהט, אורן שחור, ראובן שליסל, יוסי ויליגר, מוני בר, רפי פרידמן, צחי חג'ג ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות