אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינוי של 180 מעלות: סטן קרונקי הולך לרכוש דווקא את סט.לואיס ראמס צילום: בלומברג

שינוי של 180 מעלות: סטן קרונקי הולך לרכוש דווקא את סט.לואיס ראמס

הבעלים של 29% מארסנל החל במשא ומתן לרכישת 60% מקבוצת ה-NFL, מה שיעניק לו שליטה מלאה על הקבוצה ויחייב אותו למכור את מניותיו בקבוצות הספורט הנוספות שלו

13.04.2010, 14:06 | סוכנויות הידיעות

סטן קרונקי, שקושר לאחרונה לרכישת ארסנל מהפרמיירליג, סירב להצעה שקיבל למכור את מניותיו (40%) בסט.לואיס מליגת ה-NFL, ואף הודיע כי הוא מתכנן לרכוש את 60% הנותרים של הראמס.

קרונקי, שנמצא מרחק כמה מניות בודדות מסף 30% מארסנל (מה שיחייב אותו להגיש הצעה על המועדון), סירב להצעה של שאהיד קהאן, איש עסקים מאילינוי, שהיה מעוניין לשלם 300 מיליון דולר עבור אחוזיו של "סיילנט סטן" מהראמס.

קאהן כבר סיכם בפברואר על רכישת 60% מהראמס מידי צ'יפ רוזנבלום ולוצ'יה רודריגז. כיוון שלא סיכם את המכירה יכול קרונקי לנצל סעיף בחוזה שמאפשר לו זכות ראשונים על רכישת אותם 60%.

"אנחנו שמחים להודיע שננצל את הזכות שלנו לרכוש את שאר המניות של קבוצת הפוטבול סט.לואיס", מסר קרונקי. "אנחנו מצפים לעבודה עם משפחת רוזנבלום וה-NFL כדי לסיים את העברת הבעלות".

לפי החוקים של ה-NFL, בעלים של קבוצת פוטבול לא יכול להיות בעל רוב המניות בקבוצות ספורט אחרות. קרונקי הוא בעלים של אימפריית ספורט. בין השאר הוא הבעלים של דנבר נאגטס מה-NBA, קולורדו אבלנץ' מה-NHL, בעלים של קולורדו ראפידס מה-MLS. מניות הקבוצות הללו עשויות להימכר בעקבות החלטתו של קרונקי לרכוש את הראמס.

רוג'ר גודל, קומישינר ה-NFL, כבר הבהיר שהוא לא מוכן להגמיש את החוקים עבור קרונקי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות