אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"דירת סוכנות" ב-19 מיליון שקל

"דירת סוכנות" ב-19 מיליון שקל

דירה בקומה ה-20 במגדל "נווה צדק על הים" נמכרה לזוג יהודים בריטים שמתכוונים לעשות עלייה; המחיר משקף עלות של 47 אלף שקל למ"ר

09.05.2010, 10:19 | דותן לוי

דירה בקומה ה-20 במגדל "נווה צדק על הים" שבבעלות חברת יורוקום נדל"ן, צמח המרמן, וקבוצת משקיעים מבלגיה נמכרה השבוע לזוג יהודים-בריטים המתכננים לעלות ארצה עם אכלוס המגדל בעוד כ-3 שנים. בני הזוג חיברו 4 דירות לדירה אחת המשתרעת על שטח של 400 מ"ר. הדירה נמכרה במחיר של 19 מיליון שקל המשקף עלות של 47 אלף שקל למ"ר.

מאז תחילת השיווק נמכרו בפרויקט כ-64 דירות בהיקף כולל של כ-278 מיליון שקל. מהחברות נמסר, כי הרוכשים, הינם ברובם אנשי עסקים מישראל, שוויץ, ונצואלה צרפת ואנגליה. עסקאות אחרות שבוצעו במגדל לאחרונה הן: דירה בקומה 14 שנמכרה ב-8.1 מליון שקל, דירה בקומה ה-6 שנמכרה ב–10.1 מליון שקל ודירה בקומה 13 שנמכרה בכ-21 מליון שקל. מהיזמים נמסר כי התופעה של משפחות עשירות מאירופה, הרוכשות דירות במגדל למטרות עלייה ומגורים בישראל, התפשטה בשנה האחרונה ורוכשי הדירות המגיעים לפרויקט, מביאים בפועל, איש את רעהו.

פרויקט נווה צדק על הים, שבנייתו החלה לאחרונה ממוקם לאורך רחוב יצחק אלחנן הוא כולל מגדל מגורים הצפוי להתנשא לגובה של 40 קומות, ויכלול כ- 160 דירות. בנוסף למגדל המגורים יוקם מתחם הפביליון, מבנה נוסף בן 5 קומות שיכלול דירות דופלקס ודירות לופט ויכלול שדרת חנויות בוטיק.

תגיות

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
האזור הכי מדהים בתל אביב!!וזה עוד לפני הפיתוח העתידי שאמור לעבור ע"י העיריה!!
במיקום הנוכחי במרכז תל אביב עם קרבה לטיילת ,לים,נוה צדק,כרם התימנים,שינקין,שדרות רוטשילד,נחלת בנימין ,שוק הכרמל,וכ וכ וכ אין סיבה שאזור זה לא יתרומם מאוד גבוה,גם צביון האוכלוסיה משתנה וישנם המון צרפתים שמתגוררים באזור ומשפחות עם ילדים אך צורם לי שאזור זה לא מנוצל נכון ולפי דעתי צריכים להרים מגדלים מנוה צדק ועד לשוק הכרמל מגדלים גבוהים של 20-40 קומות על מנת לנצל את הקרקע היקרה והמשאב הנדיר ביותר והוא -הים!!--גם ויזואלית יותר יפה שנוה צדק בנייה נמוכה וגם בכרם התימנים ואילו ביניהם מגדלים גבוהים חדשים ונוצצים-זוהי המהות של שילוב חדש עם ישן!!
אחד שיודע  |  10.05.10
22.
במוקדם או במאוחר, מחירי הדירות האלה יפלו
אם מסכמים את כל דירות היוקרה שנבנות ברחבי תל אביב, שנבנו בשנים האחרונות, ואלה שייבנו בקרוב בשטחים העצומים בצפון העיר מעבר לירקון בואכה רמת השרון, ואם מתייחסים למחירים האסטרונומיים של קנייה ואחזקה, שדורשים שהרוכש יהיה מיליונר, הרי ההתרסקות היא בלתי נמנעת. פשוט, אין כל כך הרבה מיליונרים. יתרה על כך, חלק מהדירות נקנו ע"י משקיעים/ספקולנטים שימהרו להיפטר מהן כשהמחירים יתחילו לפנות מטה. הסיטואציה הזאת היא דז'ה-וו.
זה סופה של כל בועה  |  09.05.10
לכל התגובות