אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: מה עשתה שרי אריסון בילדותה עם דמי הכיס שקיבלה?

דיבידנדים: מה עשתה שרי אריסון בילדותה עם דמי הכיס שקיבלה?

וגם: דני זלקינד ממריא לטיול טרקים בדרום אפריקה, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מירס השתתף במסע האופניים של עמותת אתגרים ומי נצפה בחגיגת בר המצווה של אדם זלקינד

17.05.2010, 08:47 | רון גרנות

בנקאות וכוכבים

בנק הפועלים השיק את מועדון דן חסכן, יום שישי, גני התערוכה, תל אביב

 

בעלת השליטה בבנק הפועלים שרי אריסון סיפרה לנוכחים כי בילדותה נהגה לחסוך את דמי הכיס שקיבלה מהוריה. פנינה רוזנבלום, שניגשה ללחוץ את ידה של אריסון, לא פספסה את ההזדמנות לתמונה משותפת. יו"ר הבנק יאיר סרוסי הגיע בלוויית בתו המתבגרת, שכפי הנראה לא ממש מצאה את עצמה בין הכוכבנים שמילאו את המקום, דוגמת יובל המבולבל והזמר קובי פרץ. אפרת פלד, לעומתה, נראתה נרגשת מאוד כשהסתובבה במקום עם בנה. מנכ"ל הבנק ציון קינן שמח לפגוש את מנכ"לית גולף אילנה קאופמן.

 

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: בנק הפועלים משיק את מועדון דן חסכן (3 תמונות)

אתגר גברי

אחרי שסיים לספור את הצ'קים מבר המצווה של בנו, אסף אתמול דני זלקינד את אחיו מייקי וחברים נוספים, ביניהם מנכ"ל JWT יורם דמבינסקי ואיתן מחובר, והחבורה המריאה לטיול השנתי שלהם. בתוכנית: טרקים בדרום אפריקה.

שרים רקנאטי

לני רקנאטי ושותפו ביקבי רקנאטי אורי שקד הפיצו אתמול לחברים את ההזמנות לחגיגות העשור ליקב. ומה לא נכתב בהזמנה? שלכבוד האירוע, שיתקיים בתחילת יוני במבצר שוני בבנימינה, נשכרו שירותיהן של שבע זמרות שיבצעו דואטים משותפים: אילנית, גלי עטרי, לאה שבת, מירי מסיקה, מרגול, קורין אלאל וריטה. עניין של כמה אלפי שקלים לכל אחת.

מחשב לכל כיס

בעיצומו של הכנס השנתי של בית ההשקעות אופנהיימר שהתקיים אתמול במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, נאלצו המאבטחים לנהל מרדף אחרי אחד הנוכחים, שניסה לגנוב מחשב נייד מדוכן במקום.

אבי פתיר, צילום: אילן לורנצי אבי פתיר | צילום: אילן לורנצי אבי פתיר, צילום: אילן לורנצי

פתיר מדווש

סמנכ"ל הטכנולוגיות של מירס אבי פתיר אתגר את עצמו בסוף השבוע במסע האופניים השנתי של עמותת אתגרים. במשך שעתיים וחצי דיווש פתיר ברחבי עמק יזרעאל, תוך שהוא דואג לשתות הרבה עקב החום הכבד, ולא שכח לעודד את שאר הרוכבים שלידו.

טברנה נדל"נית

בסוף השבוע השתתפה צמרת ענף הנדל"ן בכנס התאחדות הקבלנים במלון הנסיכה באילת. היעדרותו של שר השיכון אריאל אטיאס הפכה לשיחת היום, אך מי שלא חשש להתעמת עם הקבלנים היה שר האוצר יובל שטייניץ, שהרביץ מאקרו־כלכלה בקהל. בערב עלו לבמה ננסי ברנדס וגליקריה. הקבלן משה אביסרור, שזכה לאות כבוד על פועלו, היה הראשון לפזז עם מלכת הטברנות. עוד הפליאו לצלילי הבוזוקי: יו"ר החברה הלאומית לדרכים מיכה גולדמן, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי ערן רולס ויו"ר איגוד המהנדסים דני מריאן. נשיא התאחדות הקבלנים ניסים בובליל ורעייתו ניצה הרימו כוסית עם מנכ"ל ההתאחדות יוסי גורדון.

פרייליכמן שומר על השמנת

מנכ"ל בנק אגוד חיים פרייליכמן גילה השבוע ידידותיות יתר לשכניו בבניין במגדל איילון ביטוח בתל אביב, והזמין את כולם להרמת כוסית לרגל שבועות. למעלה ממאה איש התייצבו לסעודה החלבית.

דוז פואה באהבה

מנכ"ל חברת AHAVA יעקב אליס הפתיע את מנהליו בעיצומו של הכנס השנתי של החברה, שהתקיים בסוף השבוע בירושלים. אליס הודיע להם כי הם מוזמנים להשתתף בהגרלה ולהמר על התוצאה שתשיג ישראל בתחרות האירוויזיון.

אליס הבטיח כי שלושת המקומות הראשונים יזכו בפרס בשווי 1,000 שקל.

רטובים בצמרת

שרון ניניו, מנכ"ל פארק המים שפיים, אירח בסוף השבוע כמה חברים לפתיחת הפארק המחודש. שחו בבריכת הגלים: בעלי רשת מחסני כמעט חינם רני צים, מנכ"ל קל אוטו שמוליק קליין, מנכ"ל עולם הקולנוע עמית בלומקין, הפרסומאי ספי שקד עם שותפו חן ענבר ומנכ"ל קפיטל גרופ אלון הרצוג.  

 

אלקטרת סביון

בר מצווה לאדם זלקינד, יום שישי, סביון

 

צביקה בארינבוים בפורש ספורט עם גג נפתח, עדי שטראוס בכפכפים והאחות של חתן השמחה - דנה, במדי חיילת. כך נפתחה חגיגת בר המצווה של אדם זלקינד, בנו של דני זלקינד מבעלי אלקטרה.

צביקה בארינבוים צביקה בארינבוים צביקה בארינבוים

התוכנית האמנותית הותאמה לכל הדורות שנכחו באירוע: עומר אדם לטובת הצעירים, פבלו רוזנברג ואברהם טל לטובת המבוגרים. הגיעו: אייל חומסקי, ראובן אדלר, אילון זרמון, מוקי שניידמן, הרצל חבס, יגאל שרמייסטר, הראל ויזל ודני ברנר.

 

הוזמנתם לכנס של לשכת עורכי הדין?

האירוע: כנס העשור של לשכת עורכי הדין באילת, בהשתתפות צמרת עולם המשפט הישראלי. במהלך הכנס יופיעו האמנים: שלמה ארצי, שרית חדד, ישראל קטורזה, עינת שרוף, קרן פלס ולהקת ווטרלו.

הפרטים: 30 במאי עד 3 ביוני 2010, במלונות אילת

המזמינים והמוזמנים: נשיאת בית המשפט העליון דורית ביניש, שר המשפטים יעקב נאמן, ראש לשכת עורכי הדין עו"ד יורי גיא־רון, היועץ המשפטי לממשלה עו"ד יהודה וינשטיין, פרקליט המדינה עו"ד משה לדור, נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק, שופטי בית משפט עליון (מכהנים ובדימוס) עוזי פוגלמן, יצחק זמיר, אליקים רובינשטיין, אליעזר ריבלין, יצחק עמית, יורם דנציגר, אליהו מצא, יעקב טירקל, ניל הנדל, חנן מלצר, אסתר חיות, מני מזוז, הממונה על ההגבלים רונית קן והממונה על שוק ההון פרופ' עודד שריג.

תגיות