אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש מחלקת הפיקוח על הבנייה בעיריית ת"א הותקף בשוקר חשמלי צילום: יריב כץ

ראש מחלקת הפיקוח על הבנייה בעיריית ת"א הותקף בשוקר חשמלי

שוטה חובל הגיע למקום עבודתו וחושמל. הוא נפגע קל. בתחילת החודש התפוצץ ברכבו מטען

27.05.2010, 08:58 | אלי סניור, ynet
שוב ניסיון לפגוע באחד האנשים החזקים בעיריית תל-אביב. אלמוני תקף הבוקר (יום ה') את ראש מחלקת הפיקוח על הבנייה בעירייה, שוטה חובל. התקיפה נעשתה ככל הנראה באמצעות שוקר חשמלי, בכניסה למקום עבודתו. חובל נפגע באורח קל, וכעת עורכת המשטרה סריקות אחר החשוד. בתחילת החודש התפוצץ ברכבו מטען חבלה, ולא היו נפגעים.

חובל הגיע הבוקר כהרגלו למקום עבודתו, אלא שלא כבכל יום, הבוקר ארב לו אלמוני שהחליט לפגוע בו. הוא התנפל עליו עם שוקר חשמלי והימם אותו. חובל נפל ארצה ונפגע באורח קל. החשוד במעשה מיהר להימלט מהמקום. עובדי עירייה שהבחינו במתרחש העניקו טיפול רפואי לחובל, ולמקום הוזעקה משטרה.

כוחות גדולים של תחנת לב תל אביב בפיקודו של סנ"צ דני לוי עורכים סריקות אחר החשוד במעשה. לנוכח העובדה כי מדובר במקרה שני של אלימות כלפי חובל בתוך זמן קצר, במשטרה מייחסים לאירוע חשיבות רבה.

חובל משמש ראש אגף הפיקוח והרישוי על הבנייה במינהל ההנדסה בעירייה. הוא שב לפני כחצי שנה לתפקידו בעירייה, לאחר שהושעה בעקבות פרשת השוחד במינהל ההנדסה העירוני שנחשפה בקיץ 2008. "יש לו עוצמה אדירה ביד, על-פיו יישק דבר", אמר ל-ynet גורם בכיר בעירייה.

לאחר התקיפה הקודמת, הגיבו בני משפחתו של חובל בתדהמה. הם הדפו כל קשר לשייך את המפקח על הבנייה לגורמים עבריינים. "שוטה הוא פשוט אדם הוגן, 35 שנים הבנאדם עובד ולא עשה רע לאיש. מי שעשה את זה עשה זאת מתוך כוונה רעה, וזו פעם ראשונה שקורה לנו דבר כזה", סיפרה ל-ynet אשתו ציפורה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות