אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סבב מינויים בצמרת בנק אגוד צילום: עמית שעל

סבב מינויים בצמרת בנק אגוד

שבי שמר תחליף בתפקיד ראש אגף עסקים את עדנה פרס-לכיש, שתעבור לכהן כראש אגף קמעונאות, נכסי לקוחות וייעוץ

02.06.2010, 15:50 | תומר זלצר

בנק אגוד משלים מהלך מקיף לחיזוק שדרת הניהול הבכיר. דירקטוריון הבנק אישר אתמול את מינויה של עדנה פרס-לכיש, שהובילה בשנים האחרונות את אגף העסקים של בנק אגוד, לתפקיד סמנכ"ל בכיר וראש אגף קמעונאות, נכסי לקוחות וייעוץ.

בהודעת הבנק נמסר: "פרס-לכיש, שעובדת בבנק מ-1980, שימשה במגוון רחב של תפקידים והינה בעלת ידע נרחב מאד בכל תחומי הבנקאות". היא אמורה להיכנס לתפקידה בשבועות הקרובים.

התוכנית האסטרטגית של אגוד מדגישה את פיתוח התחום הקמעונאי בשנים הקרובות. במסגרת יישום התוכנית נפתחו סניפים חדשים, שופרו תשתיות והושק מהלך "חשבון הפוך" המעניק הטבות רבות ללקוחות העוברים לאגוד.

את פרס-לכיש תחליף שבי שמר, שמונתה על ידי דירקטוריון הבנק לתפקיד סמנכ"ל וראש אגף עסקים. שמר, שעבדה בבנק הפועלים ב-20 השנים האחרונות בשורה של תפקידים, שימשה עד לאחרונה כמנהלת מרכז עסקים מרכז - בתחום המסחרי.

בנוסף, אישר דירקטוריון הבנק את מינויים וקידומם של שני חברי הנהלה נוספים למעמד סמנכ"ל בכיר: ד"ר עקיבא שטרנברג המכהן כראש אגף בקרות וניהול סיכונים; וחמי מורג המשמש כראש אגף משאבים.

חיים פרייליכמן, מנכ"ל בנק אגוד, ציין: "המינויים האחרונים אותם אישר דירקטוריון הבנק מצטרפים לשורה ארוכה של מינויים ומנהלים מוכשרים שהבאנו מתוך ומחוץ לבנק, להנהלת הבנק ולתפקידי מפתח נוספים, התורמים לחיזוק יכולותיו של הבנק בכל תחומי הבנקאות. העובדה שאנו מצליחים לגייס אלינו אנשים בכירים במערכת הבנקאות, לצד קידומם של עובדים מתוך הבנק לתפקידים בכירים, מעידה על התרבות הארגונית בבנק ועל ההכרה והאמון בשינוי שעובר לאחרונה בנק אגוד. בנינו שלד ניהולי המורכב מהאנשים הטובים במערכת הבנקאות ויש לי אמון ביכולתם להוביל את המערכת להישגים גבוהים".

תגיות