אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אליטליה מצטרפת לברית הטראנס-אטלנטית של אייר פראנס, KLM ודלתא צילום: אי פי איי

אליטליה מצטרפת לברית הטראנס-אטלנטית של אייר פראנס, KLM ודלתא

הברית המשותפת תציע כ-250 טיסות ו-55 אלף מושבים מידי יום בקווים בין אירופה לארה"ב, שיהוו 26% מכלל הקיבולת בטיסות הטראנס-אטלנטיות, עם הכנסות שנתיות של יותר מ-10 מיליארד דולר

05.07.2010, 15:46 | יסמין גיל

אליטליה מצטרפת לחברות התעופה אייר פראנס, KLM ודלתא כשותפה בברית (joint venture) בטיסות הטראנס-אטלנטיות, כך נמסר היום (ב') בהודעה משותפת של חברות התעופה. הברית, שהושקה באפריל 2009, מאפשרת לחברות לחלוק הכנסות ועלויות בנתיבים שבין אירופה לארה"ב, ובמקרים מסוימים אף מעבר לכך.

על פי ההודעה, הברית המשותפת תציע ללקוחותיה כ-250 טיסות ו-55 אלף מושבים מידי יום בקווים טראנס-אטלנטיים, וכעת גם עם 20 טיסות יומיות מרומא וממילאנו לחמישה יעדים בארה"ב. שיתוף הפעולה מייצג 26% מכלל הקיבולת בטיסות הטראנס-אטלנטיות, עם הכנסות שנתיות המוערכות ביותר מ-10 מיליארד דולר.

רומא מצטרפת לאמסטרדם, אטלנטה, דטרויט, מיניאפוליס, JFK-ניו יורק ושארל דה גול-פריז כנמלי הבית המרכזיים של הברית המשותפת, עם שירותים גם מנמלי התעופה של סינסינטי, מילאנו, ממפיס וסולט לייק סיטי.

"זוהי אבן דרך חשובה בתכנית הפיתוח של אליטליה", מסר בהודעה מנכ"ל אליטליה, רוקו סאבלי, "תנועה טראנס-אטלנטית היא השוק האסטרטגי והתחרותי ביותר. אנו גאים להתחבר לחברות התעופה המובילות בעולם". מנכ"ל דלתא, ריצ'רד אנדרסון, הוסיף: "שיתוף הפעולה של דלתא עם חברות התעופה המובילות באירופה הינו הצלחה אדירה ואיפשר לנו להוסיף יעדים חדשים ללקוחות בארה"ב ובאירופה". מנכ"ל אייר פאראנס-KLM, פייר הנרי גורגאון, אמר: "הברית התהדקה בזכות הצטרפות אליטליה, שמוסיפה את השוק האיטלקי, השלישי בגודלו באירופה".

נציגי אליטליה יצטרפו באופן מידי ל-11 קבוצות של הברית המשותפת שאחראיות, בין השאר, על ניהול הכנסות, מכירות, מוצרים, נוסעים מתמידים, פרסום ומיתוג, מטען, תפעול, טכנולוגיה, תקשורת וכספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות