אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארומה לייף תשווק ויטמינים בטורקיה

ארומה לייף תשווק ויטמינים בטורקיה

תעביר בקרוב משלוח ראשון ב־500 אלף דולר. המנכ"ל יואל גרינבוים: מבחינת תוספי תזונה לילדים מדובר בשוק בתולי; נשווק גם למבוגרים

15.07.2010, 09:39 | אורנה יפת

בצל המשבר עם טורקיה יש מי שדווקא פותח ערוץ לעסקים משותפים: חברת ארומה לייף, המתמחה במוצרי בריאות ורפואה, חתמה על הסכם ליצוא מגוון מוצרים לטורקיה. ההסכם נחתם עם התאגיד סאראן (Saran) מאיסטנבול, שבבעלותו חברות תקשורת, עיתונים ותחנות רדיו, וכעת הוא נכנס גם לתחום תוספי התזונה לילדים.

היקף העסקה עומד על מעל 500 אלף דולר עבור המשלוח הראשון שישוגר מישראל.

ארומה לייף תייצא לתאגיד הטורקי תוספי תזונה לילדים מסדרת "מדיבר", אשר יימכרו תחת מותג פרטי של התאגיד. המוצרים מיוצרים בישראל וכוללים מולטי ויטמין, מגה מולטי ויטמין, ויטמין סי ולקקני מולטי ויטמין על מקל.

העסקה החלה להירקם בתערוכת המוצרים האורגניים והטבעיים NOPE, שבה הציגה ארומה לייף את מוצריה.

"בטורקיה יש 40 אלף בתי מרקחת, ומבחינת תוספי התזונה לילדים השוק שם הוא בתולי", אמר יואל גרינבוים, מנכ"ל משותף בארומה לייף. "בהמשך אנחנו מצפים להרחיב את מגוון המוצרים שלנו ולשווק להם גם מוצרים למבוגרים".

המשבר ביחסים עם טורקיה לא הקשה את העסקה?

"לא. התחלנו במשא ומתן עם סאראן לפני עשרה חודשים, אבל נדרשו לנו אישורים רגולטוריים כדי להתקדם. אנחנו שמחים על ההזדמנות לקדם את העסקים דווקא בטורקיה, ומקווים שהאווירה המתוחה בין המדינות תירגע".

ארומה לייף הוקמה לפני 13 שנה על ידי גרינבוים, דוד פרנקל ואבישי להב, המשמשים כמנכ"לים משותפים. החברה עוסקת ביבוא ובשיווק מוצרי בריאות וקוסמטיקה על בסיס טבעי, בהם שמנים אתריים פרימוורה מגרמניה, מוצרי קוסמטיקה אורגנית של ד"ר האושקה מגרמניה ומוצרים גניקולוגיים של פלורג'ין מאיטליה. במקביל היא מייצרת מותג פרטי לחברת טבע אירופה. לדברי גרינבוים, החברה מגלגלת מחזור של כ־30 מיליון שקל בשנה.

תגיות