אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקרוב בעו"ש: בעלי המניות של בנק אגוד אישרו את הבונוס ליו"ר צילום: עמית שעל

בקרוב בעו"ש: בעלי המניות של בנק אגוד אישרו את הבונוס ליו"ר

האסיפה הכללית אישרה להעניק ליו"ר הדירקטוריון זאב אבלס מענק שנתי בהיקף 1.2 מיליון שקל על ביצועי הבנק בשנת 2009

16.08.2010, 14:44 | תומר זלצר

האסיפה הכללית של בעלי המניות של בנק אגוד התכנסה היום (ב') ואישרה להעניק ליו"ר הדירקטוריון זאב אבלס בונוס בהיקף 1.2 מיליון שקל בגין ביצועי הבנק בשנת 2009.

האסיפה הכללית קיבלה את נימוקי הדירקטוריון להענקת הבונוס לאבלס ובהם זיהוי במועד של השינוי לרעה בסביבה העסקית והתמודדות מוצלחת של הבנק עם המשבר הפיננסי שהחל ב-2008; עמידתו של הבנק בתוכנית האסטרטגית התלת-שנתית של הבנק לשנים 2007-2009 והשגת היעדים שנקבעו במסגרתה; השגת רווח נקי גדול מיעד הרווח שנקבע במסגרת תוכנית העבודה של הבנק ל-2009; והערכת תרומתו של אבלס להישגי הבנק.

במקביל לחלוקת המענק לאבלס, החליט דירקטוריון אגוד בתחילת יולי להעניק למנכ"ל חיים פרייליכמן בונוס שנתי בסך 1.2 מיליון שקל ולעוד ארבעה חברי הנהלה בונוס שנתי של 1.4 מיליון שקל.

הדירקטוריון החליט על המענקים לחברי ההנהלה למרות ששיעור התשואה על ההון ב-2009 עמד על 6.6% בלבד – פחות מהשיעור המינימלי שבגינו מגיע מענק בהתאם להסכמי ההעסקה של המנכ"ל וחברי ההנהלה. בהתאם להסכם ההעסקה של המנכ"ל, שיעור התשואה על ההון המינימלי שמקנה לו זכות לקבלת מענק עומד על 7.5%. בהתאם להסכם עם חברי ההנהלה, שיעור התשואה על ההון המינימלי שמקנה להם זכות לקבלת מענק הינו 7%.

תגיות