אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש נתן צו מניעה להסבת סניפי ג'ו לרשת קפה קפה צילום: יובל חן

ביהמ"ש נתן צו מניעה להסבת סניפי ג'ו לרשת קפה קפה

רשת ג'ו טענה כי בכוונת הזכיין רוני קליין להסב חמישה סניפים שהוא מפעיל ברחבי הארץ לרשת "קפה קפה", תוך הפרת הסכמים

18.08.2010, 15:09 | אורנה יפת
שופטת בית משפט השלום בתל אביב, תמר אברהמי, נענתה לבקשתה של רשת קפה ג'ו ונתנה במעמד צד אחד צו מניעה זמני האוסר על זכיין הרשת, רוני קליין, ועל חברות שבשליטתו אשר מפעילות חמישה סניפים של קפה ג'ו, להעביר את הרשתות לידי רשת "קפה קפה".

בבקשה לצו המניעה טענה רשת ג'ו כי כוונתו של הזכיין להסב חמישה סניפים שהוא מפעיל בחיפה, נתיבות, קסטינה, איירפורט סיטי ואילת, מהווה הפרה על הסכמי הזכיון עליהם הוא חתום. בין היתר, קובעים ההסכמים בין הצדדים כי על הזכיין להפעיל סניפים למשך 60 חודשים, להימנע מהפעלה של בית קפה אחר באותו מיקום למשך שנה מתום הסכם הזכיון ולהימנע מהעברה, הסבה או מכירה של זכויותיו ללא קבלת אישור של הרשת. בבקשתה ציינה קפה ג'ו כי מהלך זה תמוה יותר לנוכח העובדה כי הזכיין מנהל עימה מו"מ לפתיחת 4 בתי קפה נוספים תחת רשת ג'ו.

עו"ד אריאל מייטליס ממשרדו של עוה"ד דב וייסגלס ציין בבקשה כי הדבר נודע לרשת בעקבות פרסומים בתקשורת וכי נודע לה כי הזכיין מפעיל לחץ על מנהלי החברות הזכייניות להסב את הסניפים לרשת המתחרה וכי נציגי שני סניפים הודיעו לרשת ג'ו כי כבר נקבע תאריך בו יוחלפו השלטים בבית הקפה ויעברו לניהול הרשת המתחרה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות