אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצ'קים חזרו - והפכו את מלרג הנדסה ללקוח מוגבל בבנק צילום: עמית שעל

הצ'קים חזרו - והפכו את מלרג הנדסה ללקוח מוגבל בבנק

החברה דיווחה שהמחאות בהיקף של 3 מיליון שקל חזרו בשל עיכוב בקבלת תשלומים מלקוחות. בארבע השנים האחרונות חילקה מלרג הנדסה דיבידנדים בהיקף

25.09.2010, 21:21 | שירלי ששון-עזר

חברת מלרג הנדסהשבשליטת מיכאל הירשברג ממשיכה להסתבך. בסוף השבוע דיווחה החברה על המחאות שרשמה לגורמים שונים ולא נפרעו בחשבון הבנק שלה בשל היעדר כיסוי. על פי הדיווח, הסיבה לכך היא עיכוב בקבלת כספים שהיו אמורים להגיע מלקוחות החברה עבור עבודות שאותן היא מבצעת בימים אלה. מדובר בהמחאות בהיקף מצטבר של כ־3 מיליון שקל.

מלרג חילקה בארבע השנים האחרונות דיבידנדים בסכום של יותר מ־30 מיליון שקל. שכר הבכירים בחברה - הירשברג בתפקיד המנכ"ל, בנו עמית, סמנכ"ל הפרויקטים ויו"ר הדירקטוריון - הסתכם בשנת 2009 בכ־3.5 מיליון שקל. בינואר 2010 החליטו צוות הבכירים לוותר על העלאות השכר המתוכננות.

בשנה האחרונה צצו ועלו אי־סדרים בדיווחי החברה לבורסה. בדצמבר 2009 חשף "כלכליסט" כי החברה אמנם דיווחה כי ברבעון השלישי היו לה מזומנים בהיקף של 34.4 מיליון שקל, אך בפועל רוב כספי החברה היו משועבדים לפרויקטים שאליהם התחייבה, ורק 5-7 מיליון שקל לא היו משועבדים. נתון זה בעייתי במיוחד כיוון שהחברה חייבת 113 מיליון שקל לבעלי איגרות החוב.

מלרג המשיכה להסתבך ב־2009 עם אי־סדרים נוספים בדו"חות הכספיים ותיקנה את הדו"חות כמה פעמים. אותה סאגה עלתה לה בקנס של חצי מיליון שקל מרשות ניירות ערך.

ממלרג לא נמסרה תגובה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות