אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"רמזור" מועמדת לפרס האמי בקטגוריית הקומדיות צילום: פיני סילוק

"רמזור" מועמדת לפרס האמי בקטגוריית הקומדיות

השחקן אדיר מילר, כוכב הסדרה ומיוצריה: "אני בשוק, נרגש והמום"; "בליינד דייט" של דורי מדיה מועמדת בקטגוריית הטלנובלות

04.10.2010, 15:14 | מיכל תוסייה כהן

הסדרה הקומית המצליחה "רמזור" מועמדת לפרס האמי לתוכנית הקומית הטובה ביותר. ההצלחה הבינלאומית החלה כבר לפני כשנה, כשהתוכנית נמכרה לשידור בערוץ פוקס האמריקאי. הגרסה האמריקאית של התוכנית מצולמת בימים אלו. טקס האמי ייערך ב-22 בנובמבר.

אדיר מילר, מיוצרי התוכנית, הופתע לשמוע על המועמדות בעת שהיה באתר הצילומים של העונה השלישית של רמזור. "אין מתנה גדולה יותר ליוצר ממה שרמזור מעניקה ליוצר שלה", אמר מילר ל"כלכליסט". "אני בשוק, נרגש והמום לשמוע על המועמדות הזו. כל פעם שמגיע שיא חדש מגיע עוד שיא ואני מודה לה' שמעניק לי את החוויה הזו".

יצירה טלוויזיונית נוספת המועמדת לפרס היא סדרת הדרמה "בליינד דייט" (פגישה עיוורת) מבית דורי מדיה. הסדרה מועמדת לפרס האמי בקטגוריית הטלנובלה - כך הוכרז במסיבת עיתונאים שנערכה על ידי מארגני הטקס בפסטיבל מיפ 2010 שנערך בימים אלו בקאן. הסדרה תתמודד מול טלנובלות מהפיליפינים ומפורטוגל.

התוכנית "בליינד דייט" היא הפקה משותפת של דורי מדיה וחברת הפוסט פרודקשן הארגנטינאית Rosstoc. התוכנית כבר זכתה בספטמבר האחרון בפרס ורד הזהב השוויצרי 2010 בקטגוריית הטלנובלה ואופרות הסבון.

"ברצוני להודות לחברי האקדמיה על הכבוד בעצם ההכרזה על הסדרות המובילות של דורי מדיה כמועמדות לזכייה בטקס זה", אמר בעקבות ההודעה מנכ"ל דורי מדיה גרופ, נדב פלטי. "אנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח סדרות חוצות גבולות. על ידי בחירת סיפורים בינלאומיים בשילוב רמת ההפקה הגבוהה עליה אנו מקפידים, ביכולתנו לפתח תוכניות אשר זוכות לאהדה בכל העולם ונמכרות לעשרות מדינות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות