אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מערבבת מים ואלקטרוניקה: שטראוס והאייר ימכרו מסנני מים לסינים

כל אחת מהחברות תשקיע 10 מיליון דולר בפעילות הסינית. עופרה שטראוס: "זה אתגר חדש וגדול לקבוצה שלנו ואני משוכנעת שהניסיון שלנו בכניסה לשווקים חדשים ובעיקר בניהול שותפויות יהווה מפתח להצלחת המהלך". מנכ"ל שטראוס גדי לסין: "זו מהפכה, שליחות ושיפור חיי הצרכן בכל העולם"

17.10.2010, 09:12 | מישל אודי ואורנה יפת
שטראוס הודיעה היום (א') כי חברת הבת שטראוס מים, באמצעות חברת בת שהוקמה בהונג קונג חתמה על הסכם עם קבוצת האלקטרוניקה האייר (Haier) מסין, להקמת מיזם משותף בסין. המיזם המשותף יעסוק בשיווק, מכירה ושירות המבוססים על מוצרי שטראוס מים בסין.

המיזם הינו בבעלות משותפת של "שטראוס מים הונג קונג" (50%) והאייר מוצרי צריכה (50%). כל אחד מהצדדים התחייב להשקיע סך של 10 מיליון דולר לצורך הקמה ותפעול של המיזם המשותף. יו"ר הדירקטוריון ומנהל הכספים של המיזם המשותף ימונו על ידי שטראוס מים, ומנכ"ל המיזם המשותף ימונה על ידי האייר. בדירקטוריון המיזם המשותף 3 נציגים לכל צד.

מהחברה נמסר כי קבוצת האייר, אשר משרדיה הראשיים נמצאים בעיר צ'ינגדאו במחוז שאנדונג, היא אחת מהחברות המובילות בעולם בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי חשמל ביתיים.

המיזם המשותף ירכוש את המוצרים משטראוס מים, ויקבל שירותי הפצה, מכירה ושירות מחברות בת של קבוצת האייר. השלמת העסקה מותנית בקבלת אישורים מהרשויות בסין ובחתימה על הסכמים נלווים בין הצדדים, ואמורה להתבצע עד סוף השנה.

שטראוס מים עוסקת בפיתוח, יצור ושיווק של מערכות לטיהור, סינון חימום וקירור של מי שתיה לשוק הביתי ולצריכה מחוץ לבית ופועלת בישראל תחת המותג תמי 4 ובבריטניה. החברה פיתחה טכנולוגיה בשם maze לטיהור וטיפול במים.

"אין קטגוריה בהלימה מדויקת ביותר לייעוד שלנו, החזון שלנו והאסטרטגיה שלנו כמו קטגוריית המים", אמר גדי לסין, מנכ"ל שטראוס. "הבטחנו שנהיה במים חברה גלובלית ונחזיר את הצרכנים לשתות מי ברז טעימים ובטוחים. זו מהפכה, שליחות ושיפור חיי הצרכן בכל העולם" ציין.

רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים, אמר כי "החזון שלנו במים איננו שונה מהחזון של הקבוצה. אנחנו מבטיחים להעשיר את חיי הצרכנים שלנו באמצעות מים בטוחים ממי ברז. אנחנו נהפוך את שתיית המים מצורך לחוויה ובכך נעשיר ונתרום לאיכות החיים של הצרכנים שלנו".

עופרה שטראוס, יור החברה ציינה כי "זהו אתגר חדש וגדול לקבוצה שלנו ואני משוכנעת שהניסיון שלנו בכניסה לשווקים חדשים ובעיקר בניהול שותפויות יהווה מפתח להצלחת המהלך".

תגיות