אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכל נמכר? גינדי מציעה 3% הנחה בפרויקט השוק הסיטונאי למחזיקי אמריקן אקספרס

הכל נמכר? גינדי מציעה 3% הנחה בפרויקט השוק הסיטונאי למחזיקי אמריקן אקספרס

בדיוור ששיגרה חברת הבנייה נחשף גם המחירון של הדירות בבניין מס' 10, אותו היא מייעדת למחזיקי כרטיס האשראי. הדירה היקרה בבניין - 6.5 מיליון שקל והזולה ביותר, בת 2 חדרים, 1.68 מיליון שקל

27.10.2010, 11:40 | כתב כלכליסט

בימים האחרונים קיבלו מחזיקי כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס הזמנה מחברת הבנייה גינדי להשתתף בערב מכירות מיוחד לכבודם. על אף שבגינדי ציינו כי הדירות נחטפו כמו לחמניות ביום המכירות שנערך בתחילת החודש בהיכל תרבות, כעת מתברר כי בחברה מוכנים להעניק הנחה של 3% למחזיקי אמריקן אקספרס כמו גם פטור מתשלום שכר טרחה לעורך דין בשיעור של 1.5% ממחיר הדירה. כדי לחסוך בהתלבטויות מבטיחים בחברה גם כרטיס זוגי להופעה של יהודה פוליקר שתתקיים בשבוע הבא, גם היא כמובן, בהיכל התרבות בתל אביב, שהפך למשרד המכירות והבידור של גינדי.

בגינדי מייעדים ל"קהילת האמריקן" את בניין מספר 10 ועל אף שבאתר האינטרנט של החברה מצויין כי מחירי הדירות בו ייחשפו רק בשישי הקרוב (ה-29.10), הרי שהדיוור ללקוחות אמריקן אקספרס מגלה את "המחירים השווים לכל נפש" בפרויקט. הדיוור נשלח רק לחלק מלקוחות אמריקן אקספרס שהחברה מגדירה אותם כ"לקוחות פרימיום" ולא לקהל המחזיקים הרחב.

הצצה במחירון מגלה כי ההבטחה של גינדי לדירת 4 חדרים במחיר של כ-2 מיליון שקל מתקיימת באופן חלקי מאוד. דירת ארבעה חדרים הזולה ביותר, נמצאת בקומה הראשונה של הבניין ומחירה 2.04 מיליון שקל. מחירן של יתר דירות בנות ארבעה חדרים, מתחיל מ-2.2 מיליון שקל ומטפס עד 2.55 מיליון שקל. שתי הדירות היקרות ביותר בבניין, בנות שישה חדרים כל אחת, יעלו 6.5 מיליון שקל. הדירה הזולה ביותר בבניין, בת שני חדרים, תעלה 1.68 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
לא מבין דבר אחד, אנשים לא מכרים את המושג "עלויות מימון" ? רוב האנשים לוקחים משכנתא
נניח רק של מיליון ש"ח, הם מודעים לזה שהם צריכים להחזיר 2 מיליון? מה עובר לאנשים בראש? אני ואשיתי בעלי אזרחות זרה, לא מוכנים לשעבד את חיינו בשביל לשלם חצי מליון ש"ח מסים על דירה, לא מוכנים לשלם 60% מהשכר שלנו על מיסים כאלו ואחרים, ביטוח בריאות, מס הכנסה, ביטוח לאומי, ארנונה,מע"מ,מס בלו ,אגרת טלוויזיה, טסט לרכב ועוד מיסים כאלו ואחרים, + חודש מילואים בממוצע, רק ערבים, חרדים, עבריינים ועוד לא משתתפים בנטל, המדינה מפחדת להתעסק איתם, רק משלמת להם פרוטקשן שישבו בשקט יחסי, פשוט לוקחים עוד כסף ועוד מיסים מהאזרחים הפשוטים, אנחנו כבר מחפשים עבודה בארצות הברית, ברגע שנמצא, נעזוב בצער, אוהבים את הארץ, נגעלים מהרודנות וההתעמרות של הממשלה במגזר היצרני, התורם והאיכותי שיהיו פה שליחי ציבור, כאלה שבאמת דואגים לבוחרים שלהם, נחזור. עד אז שימצאו פרה אחרת למצוץ מימנה כסף
דן  |  30.10.10
32.
השקרהגינדים-מאגר הנדל"I יספר את כל האמת תוך חודשיים.
"נמכרו" מחייב דיווח תוך 50 יום לרשויות מס הכנסה ומס שבח.מייד לאחר הדיווח הנתונים גלויים לכולם במאגר הנדל"ן.אני מבטיח לכולם אין מה לרוץ,חבל להדחף,על פי נסיוני עם משפחת הגרידים הגדולה ישאר מספיק לכולם גם בעוד שנה וגם שנתיים אחרי סיום הבנייה שזה בעשור הבא.
מאגר הנדל"ן  |  28.10.10
לכל התגובות