אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרב מלכיאור :”לא ניתן לחברות הגז לרוקן מתוכן את המלצות ששינסקי" צילום: אלעד גרשגורן

הרב מלכיאור :”לא ניתן לחברות הגז לרוקן מתוכן את המלצות ששינסקי"

מייסד פורום פעולה אזרחית: "ברגעים אלה נרקמים בחדרים של משרדי תאגידי הגז - המזימות והתככים לשבועות הבאים. מטרתם: חיסול המלצות ועדת ששינסקי"

11.11.2010, 10:21 | הדר קנה

"לאחר חודשים ארוכים של מאבק ציבורי להעלאת חלקו של הציבור ברווחים מהגז הטבעי - אנו שמחים על הכיוון הכללי החיובי של דו"ח ששינסקי, מברכים את ראש הוועדה ושר האוצר, אבל מסתייגים מהתחשבות יתר בחברות הגז. בימים הבאים נלמד היטב את ממצאי הדו"ח ונגיב בפירוט בפני הוועדה. בכל מקרה, בשבועות הבאים נתגייס כולנו למאבק בחברות הגז שיעשו הכל כדי לחסל את רוח המלצות ועדת ששינסקי ולרוקן אותה מתוכן"', כך אמר מייסד פורום פעולה אזרחית, הרב מיכאל מלכיאור, בנוגע לפרסום המלצות הביניים של ועדת ששינסקי.

מלכיאור יצא נגד חברות הגז ואמר: "בחודשים הבאים נעמוד כולנו למבחן אזרחי ראשון בחשיבותו. האם נאפשר פעם נוספת לתאגידי הגז לעשות בכנסת כבתוך שלהם, לרמוס, לאיים, להטעות ולחסל את הכיוון החשוב והחיובי אותו התוותה ועדת ששינסקי?".

מלכיאור הצהיר כי לא ישב בשקט: “ממש ברגעים אלה נרקמים בחדרי חדרים של משרדי תאגידי הגז, חברות הלובי, יחסי הציבור, ועורכי הדין שלהם - המזימות והתככים לשבועות הבאים. מטרתם: חיסול המלצות ועדת ששינסקי. ממש ברגעים אלה מאיימים עורכי הדין של חברות האנרגיה באחד מערוצי הטלויזיה על הליכה לבג"צ. אדרבא - אנחנו נחכה להם שם בראש ציבור גדול מאוד. הפעם הציבור יהיה שם – בלב"

מלכיאור מבקש להפנות את כספי הרווחים מהגז ומאוצרות הטבע למערכת החינוך, הבריאות והרווחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות