אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איגוד הכדורסל תובע 1.4 מיליון שקל מערוץ הספורט צילום: אפי שריר

איגוד הכדורסל תובע 1.4 מיליון שקל מערוץ הספורט

בתביעת לשון הרע שהוגשה גם נגד מנכ"ל הערוץ אבי בר והפרשן רון קופמן נטען כי הערוץ ביצע "מסע השמצות חסר כל רסן וחסר תם לב"

21.11.2010, 19:36 | מארק שון

תביעת לשון הרע בהיקף של 1.4 מיליון שקל הוגשה היום (א') לבית משפט השלום בירושלים על ידי איגוד הכדורסל נגד ערוץ הספורט, הפרשן רון קופמן ומנכ"ל הערוץ אבי בר.

ריבלין נגד דברי קופמן "הכנסת לא תישאר אדישה נוכח השתלחות נטולת רסן" יו"ר הכנסת דורש התנצלות מהעיתונאי רון קופמן, שכינה את חברי הכנסת "חלאות" ומאיים בתביעת דיבה נעמה סיקולר ומיטל זדה, 6 תגובותלכתבה המלאה

האיגוד תובע בגין "סדרת פרסומים" שלטענתו מבזים ופוגעים בו ובמי שעומד בראשו, שי שני. "מדובר במסע השמצות חסר כל רסן וחסר תום לב, מתוכנן ומתוזמן היטב על-ידי ערוץ טלוויזיה ארצי, שהחליט לעשות שימוש שלא כדין בכוחו התקשורתי תוך שהוא מסמן לעצמו מטרה ("חיסולו" של יו"ר האיגוד)". האיגוד טוען בין היתר כי הערוץ עושה זאת בגלל שמכר את זכויות השידור של ליגת העל בנשים לאתר הספורט one.

התביעה מפרטת מספר רב של התבטאויות הנשמעות לרוב בתוכנית "יציע העיתונות" בו משמש קופמן כפרשן. באחת ההתבטאויות בגינן הוא נתבע, תוכנית מסוף אוקטובר האחרון, הוא אמר במסגרת הפינה בתוכנית המכונה "עצבים" כי "...באיגוד שלנו, אתה מבין? בערימת הסמרטוטים הזאת אוקיי? עם שי שני שכל היום נוסע לבלות בחו"ל והוא פשוט מוציא שם רע לחלטורה בעצם קיומו כיו"ר האיגוד...".

מערוץ הספורט נמסר בתגובה, כי "טרם קיבלנו את כתב התביעה. לכשנקבל אותה נלמד אותה ונגיב בהתאם".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות