אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל יאט"א הבא: טוני טיילר, מנכ"ל קתאי פסיפיק צילום: בלומברג

מנכ"ל יאט"א הבא: טוני טיילר, מנכ"ל קתאי פסיפיק

הוועד המנהל של ארגון התובלה האווירית הבינלאומי הודיע היום רשמית כי המליץ פה אחד על מינוי מנכ"ל חברת התעופה מהונג קונג כמנכ"ל הארגון, במקום ג'יובאני ביסינאני

03.12.2010, 15:57 | יסמין גיל

הוועד המנהל של ארגון התובלה האווירית הבינלאומי (IATA) הודיע היום (ו') רשמית, כי המליץ פה אחד למנות את טוני טיילר, מנכ"ל חברת התעופה קתאי פסיפיק מהונג קונג - לתפקיד מנכ"ל יאט"א הבא. זאת, לאחר פרישתו של המנכ"ל הנוכחי ג'יובאני ביסינאני בשנה הבאה. הוועד צפוי להחליט על כך בכינוס השנתי הבא של יאט"א המתוכנן להתקיים בתחילת יוני 2011 בקהיר. טיילר ייכנס לתפקידו החדש ביולי 2011.

"הנהגתו של טוני את קתאי פסיפיק בתקופות מאתגרות הכינה אותו כראוי לתפקיד", מסר בהודעת הארגון דיוויד ברונסזק, מנכ"ל פד-אקס אקספרס ויו"ר הוועד המנהל של יאט"א. "הידע שלו את השוק באסיה יסייע ליאט"א לנצל הזדמנויות בשוק הגדול ביותר עבור התעשייה, והניסיון הגלובלי שלו מספק את הפרספקטיבה הנכונה לארגון בינלאומי. מאז נטל לידיו את ההגה ב-2002 ג'יובאני בנה מחדש את הארגון, השיב לו את הרלוונטיות וקבע אמת מידה להנהגה. מציאת יורש הייתה משימה מאתגרת, אך אנו בטוחים שטוני הוא האדם הנכון".

טיילר עצמו מסר בהודעת הארגון: "זהו כבוד גדול. אני נרגש ומודע לאחריות של התפקיד החשוב הזה. ג'יובאני הפך את התפקיד של יאט"א קריטי עבור התעשייה, וניהל בהצלחה מערכת עם מחזור פעילות של 300 מיליארד דולר, לצד קידום שינויים רחבים וחשובים בתעשייה. תעופה היא תעשייה דינמית. אנו צריכים באופן תמידי לאמץ תנאי שוק משתנים, מודלים עסקיים חדשים, תבניות תנועה שונות ומשברים תכופים. אני מוכן להנהיג שינויים עתידיים על מנת לסייע לכל הנוטלים חלק בתעשייה הנהדרת הזאת להצליח אף יותר".

טיילר, בן 55, הוא מנכ"ל קתאי פסיפיק מ-2007. הוא הצטרף לקבוצת Swire, חברת האם של קתאי פסיפיק, ב-1977 ועבד עם הקבוצה בהונג קונג, אוסטרליה, הפיליפינים, קנדה, יפן, איטליה ובריטניה. הוא משמש גם כיו"ר חברת Dragon Airlines מקבוצת קתאי פסיפיק, המפעילה טיסות ב-32 יעדים באסיה-פסיפיק. בין יוני 2009 ליוני 2010 שימש כיו"ר הוועד המנהל של יאט"א.

ביסינאני, שביקר בישראל בחודש שעבר, הוא המנכ"ל החמישי של ארגון התובלה האווירית הבינלאומי, אשר נוסד ב-1945. בעבר שימש, בין היתר, כמנכ"ל אליטליה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות