אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרוקטור אנד גמבל לא תחדש את החסות עם טייגר וודס צילום: איי פי

פרוקטור אנד גמבל לא תחדש את החסות עם טייגר וודס

בכך מצטרף התאגיד לשורה של חברות שניתקו קשרים עם שחקן הגולף לאחר הפרסומים על הבגידות המרובות באישתו

25.12.2010, 10:43 | סוכנויות הידיעות

בחברת פרוקטר אנד גמבל לא מתכוונים לחדש את חוזה החסות עם טייגר וודס, שמסתיים בסוף השנה הנוכחית. בכך מצטרף התאגיד לשורה של חברות שניתקו קשרים עם שחקן הגולף לאחר התגליות מהשנה שעברה על הבגידות המרובות באישתו.

פרוקטר אנד גמבל, השתמשה במספר ספורטאים מפורסמים בנוסף לוודס, כמו רוג'ר פדרר וליונל מסי כחלק מקמפיין השיווק "ג'ילט אלופים". מג'ילט, השייכת לתאגיד, נמסר כי הקמפיין ייעלם בהדרגה, וכי אין בכוונתם לחדש את החוזה של וודס ועוד מספר ספורטאים, כגון מסי ותיירי הנרי. וודס עצמו הוסר מכרזות הפרסום כבר לפני מספר חודשים.

וודס היה בעבר הספורטאי המבוקש ביותר לקמפייני פרסום, והיה הספורטאי הראשון שהרוויח מיליארד דולר מחוזי חסות. אולם, חברות רבות התנתקו ממנו לאחר התפרצות שערוריית הבגידות לפני כשנה.

אקסנטור, AT&T וגייטורייד ביטלו באופן מיידי את החוזה של שחקן הגולף, בעוד שחברות כמו ג'ילט או חברת השעונים טאג הויר לא ביטלו את ההסכמים, אלא פשוט הפסיקו להציג אותו בפרסומות. לעומת זאת, נייקי ו-EA, שהשקיעו יותר בכישוריו כשחקן גולף ופחות בדימוי הכללי של וודס, המשיכו לדבוק בו.

וודס פועל כעת לבנייה מחדש של המוניטין שלו כשחקן גולף, לאחר שלראשונה לא זכה השנה באף טורניר, והפסיד את דירוגו כשחקן הגולף הטוב בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות