אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביה"ס למינהל עסקים של האוניברסיטה העברית – במקום ה-44 בדירוג שנחאי העולמי צילום: עמית שאבי

ביה"ס למינהל עסקים של האוניברסיטה העברית – במקום ה-44 בדירוג שנחאי העולמי

מדובר במקום גבוה - מעל לכל האוניברסיטאות המובילות באירופה, למעט האוניברסיטאות באנגליה, ובמקום הראשון בישראל

02.01.2011, 11:50 | כתב כלכליסט

בית הספר למינהל עסקים והחוג לכלכלה באוניברסיטה העברית דורג במקום ה-44 בדירוג שנחאי העולמי – מעל לכל האוניברסיטאות המובילות באירופה, למעט האוניברסיטאות באנגליה, ובמקום הראשון בישראל.

אוניברסיטת ג'יאוטונג שנחאי סוקרת בכל שנה יותר מ-2,000 אוניברסיטאות מכל העולם ומדרגת את 500 הטובות שבהן. בנוסף לדירוג כללי של האוניברסיטאות שהתפרסם באוגוסט השנה, פורסם באחרונה דירוג לפי תחומים (מדעי הטבע, הנדסה ומדעי המחשב, מדעי החיים וחקלאות, רפואה ורוקחות ומדעי החברה), וכן בחלוקה לפי קטגוריות של נושאים אקדמיים (מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מדעי המחשב וכלכלה ומנהל עסקים).

בתחום כלכלה ומינהל העסקים דורגה האוניברסיטה העברית במקום 44, מעל אוניברסיטאות מובילות בעולם כמו אוניברסיטאות בראון ומק'גיל בקנדה. בישראל, האוניברסיטה העברית מדורגת ראשונה ואחריה אוניברסיטת ת"א שדורגה בין המקומות 78 ל-100 בתחום זה. האוניברסיטאות המובילות בתחום זה השנה הם הרווארד, שיקגו ומסצ'וסטס (MIT).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
בית הספר למנהל עסקים
כמי שעשה שני תארים במנהל עסקים בעברית אני יכול רק לקוות שהרמה שם לא משקפת את הרמה העולמית. בפועל, בתואר השני רוב הסטודנטים לומדים בשלט רחוק. המבחנים הם בדיחה עבודות הסמינר הם בדיחה עצובה וממש אין שום צורך להגיע לשיעורים או לבצע השקעה מינימלית כלשהיא על מנת לקבל תואר. מה גם שבשנה האחרונה צמצמו משמעותית את התואר השני בכ-20% וזאת כדי לחסוך כסך למרצים מן החוץ שמלמדים לימודי בחירה. בגלל זה לחצי מהסטודנטים יש ממוצע של 90+ וזאת בלי שהם צריכים לדעת איך בכלל נראה המרצה.
בר גיל  |  02.01.11
19.
מנהל עסקים
כבוגר כלכלה תואר ראשון + תואר שני במנהע"ס מהאוניברסיטה העברית אני מרשה לעצמי להשוות בין השתים: שני המסלולים איכותים מאוד, אך בניגוד לתואר ראשון בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים נותן לך דרכים ליישם את לימודי התואר הראשון. הב"ס למנהע"ס התפתח מאוד ואכן מצדיק את השם שנוצר לו כב"ס איכותי ממעלה ראשונה.
אחד מבפנים , ירושלים  |  02.01.11
לכל התגובות