אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענבל אור שילמה 65 מיליון שקל על קרקע למגדל ברמת גן צילום: עמית שעל

ענבל אור שילמה 65 מיליון שקל על קרקע למגדל ברמת גן

מדובר במגרש של שני דונם ליד הספארי, שבו עתיד להיבנות מגדל בן 27 קומות ו-100 יחידות דיור

25.01.2011, 13:00 | שי פאוזנר

מארגנת קבוצות הרכישה ענבל אור, השלימה את רכישת הקרקע עבור מגדל "אור על הפארק". קבוצת הרכישה שארגנה החברה שבבעלותה, חברת אור סיטי נדל"ן, שילמה כ-65 מיליון שקל עבור מגרש של כשני דונם בסמוך לפארק הלאומי של רמת גן ולספארי. על השטח היא מתכננת להקים במגדל בן 27 קומות ו-100 יחידות דיור, בהשקעה שנאמדת בכ-200 מיליון שקל. הפרויקט מלווה על ידי בנק לאומי למשכנתאות.

מחברת אור סיטי נמסר כי כבר בימים הקרובים צפוי להתקבל מעיריית רמת גן היתר הריסה חפירה ודיפון בקרקע. עוד נמבר כי הפרויקט ייבנה על ידי אחת מחמש חברות הבנייה הגדולות בישראל, שתיבחר על ידי חברי קבוצת הרכישה.

"הפרויקט מהווה את הסנונית הראשונה של ההתחדשות העירונית בשכונת רמת שקמה ברמת גן. השכונה ממוקמת בצמוד לשכונת רמת חן, ועתידה, לדעתנו, להיות המשך טבעי שלה", אמרה ענבל אור. היא העריכה כי חברי הקבוצה צפויים לקבל תשואה בשיעור של 25%-30% על העסקה בתוך שלוש שנים. לדבריה, "רוב חברי הקבוצה רכשו את הדירות לצרכי מגורים".

מאור סיטי נמסר עוד, כי קבוצת הרכישה כוללת בעיקר אקדמאים ובעלי מקצועות חופשיים, זוגות צעירים, משפרי דיור ואנשים בגיל פרישה, המבקשים להעתיק את מקום מגוריהם למרכז הארץ. המגדל כולל דירות של 3,4,5 ו-6 חדרים, דופלקסים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
מכירות נדל"ן
ברור לכולנו כי המידע שענבל היקרה מפיצה משרת את האינטרסים האישיים שלה . אני בכל אופן מאחלת לכל הזוגות הצעירים שלנו שיוכלו בעתיד לרכוש דירות במחירים שפויים ושהבועה הזאת באמת תתפוצץ ובגדול. הבעיה מתחילה מראש שכן צריך באופן קיצוני להוריד את מחירי עלות הקרקע , בדרך זו מחירי הדירות ימשיכו לרדת מטה ומטה. ראוי לדאוג לכלל הציבור ולא רק לעשירון העליון !!!!!
שירן , שפלה  |  27.01.11
17.
ענבל....תעשי לי ילד...אלופת עולם,
ענבל אור אני מצדיע לך בשתי ידיים, מגיע לך כל הקרדיט,אל תתיחסי לכל המלעיזים וכל הדפר"ים שמגיבים כאן,הכל מקנאה וצרות עין, מאחל לך מכל הלב הצלחה בכל אשר תפני,את אלופה, אף אחד לא יכול לקחת לך את זה,(אחלה בוקר עם ברכה מכהן) מפרגן באהבה, יוסף כהן - תיווך אלון נכסים,טבריה, 0506733375
יוסף כהן -אלון נכסים , טבריה  |  27.01.11
16.
אם ההשקעה נאמדת בכ-200 מיליון שקל
ובונים 100 דירות אז העלות הממוצעת לדירה 2 מיליון שקל. איך מכרו 5 חדרים במיליון וחצי שקל? לדברי ענבל אור רוב חברי הקבוצה רכשו את הדירות לצרכי מגורים. היא העריכה כי חברי הקבוצה צפויים לקבל תשואה בשיעור של 25%-30% על העסקה בתוך שלוש שנים. איזו תשואה מקבלים קונים לצרכי מגורים? חשבתי שהם מקבלים דירה כדי לגור בה. 25% תשואה אולי מקבלת ענבל אור וכמובן גם הבנקים.
27.01.11
לכל התגובות