אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מלונות אפ"י לשעבר מונה למנהל אזור ירושלים ברשת פתאל צילום: אוראל כהן

מנכ"ל מלונות אפ"י לשעבר מונה למנהל אזור ירושלים ברשת פתאל

יעקב סודרי, שניהל את רשת מלונות אפ"י במשך שנתיים ועזב בתחילת ינואר, יהיה אחראי כעת על מלונות רשת פתאל בירושלים, בב"ש וברחובות

20.02.2011, 10:51 | יסמין גיל

יעקב סודרי, מי ששימש כמנכ"ל רשת מלונות אפריקה ישראל במשך שנתיים ועזב את תפקידו בינואר האחרון, התמנה בסוף השבוע למנהל אזור ירושלים ואחראי על הפיתוח העסקי של רשת מלונות פתאל. הוא יהיה אחראי על מלונות לאונרדו פלאזה, לאונרדו ולאונרדו-אין בירושלים, וכן על לאונרדו נגב בבאר שבע.

כמו כן, סודרי יהיה אחראי על תכנונו ופתיחתו של מלון הרודס ירושלים שנמצא בשלבי תכנון. בעבר מסר בעלי הרשת, דוד פתאל, כי הוא מקווה לקבל היתרי בנייה למלון זה עד סוף 2011. המלון יהיה צמוד למלון לאונרדו פלאזה ברחוב קינג ג'ורג' בעיר. סודרי יהיה אחראי גם על פתיחת מלון לאונרדו בוטיק ברחובות בסוף השנה.

מדובר במעבר שני בחודשים האחרונים של בכירים ברשתות בתי מלון בארץ, לרשת פתאל: לפני כחצי שנה מונה רפי שדה, מי שהיה מנכ"ל רשת ישרוטל במשך כ-25 שנה, למנכ"ל רשת מלונות פתאל. סודרי עצמו כיהן קודם לתפקידו כמנכ"ל מלונות אפריקה ישראל, כמנהל מלון דן תל אביב.

לרשת פתאל 29 בתי מלון בארץ, תחת שמות המותגים: לאונרדו, מרידיאן, מג'יק, קלאב מד, הרודס וגולדן טוליפ.

מנכ"ל הרשת, שדה, מסר: "אני שמח על כניסתו של יעקב סודרי לרשת פתאל. ניסיונו ויכולותיו יתרמו משמעותית לתוכניות הפיתוח ולמעמדה של הרשת בענף. פתאל נמצאת כיום בעיצומו של תהליך חידוש והתפתחות שמתבטא גם בשיפוץ והשבחת המלונות בהשקעה של 130 מיליון שקל, וגם בהשבחת הצד האנושי. אני מודה לדני אלקלעי שניהל עד כה את אזור ירושלים ומאחל לו הצלחה רבה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות