אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חודש לאחר שעזב את ישרוטל: רפי שדה מונה למנכ"ל רשת פתאל

חודש לאחר שעזב את ישרוטל: רפי שדה מונה למנכ"ל רשת פתאל

שדה, שניהל את רשת ישרוטל ב-25 השנים האחרונות ועזב לפני חודש, מונה למנכ"ל רשת פתאל ויחל בתפקידו באוקטובר. בתחילה לא ינהל את תשעת מלונות פתאל באילת, בשל תקופת צינון שבה הוא מחויב לישרוטל

17.08.2010, 17:30 | יסמין גיל

רפי שדה, מי שהיה מנכ"ל רשת מלונות ישרוטל ב-25 השנים האחרונות והודיע בחודש שעבר על עזיבתו - ינהל את רשת מלונות פתאל בישראל, כך נמסר היום (ג') בהודעת רשת פתאל. בשבוע שעבר הודיע מנכ"ל רשת פתאל ב-11 השנים האחרונות, גדי פריבר, כי הוא מסיים את תפקידו.

שדה יחל את עבודתו ברשת, המונה 29 בתי מלון בארץ, ב-1 באוקטובר, אולם בשלב הראשון לא ינהל את תשעת המלונות באילת - בעקבות תקופת צינון שבה הוא מחויב לישרוטל. בתקופה זו יטופלו המלונות באילת על ידי הבעלים והיו"ר דוד פתאל. ב-1 בינואר תועבר לשדה הסמכות המלאה לטיפול בכל המלונות.

מלון מג מלון מג'יק פאלאס של רשת פתאל באילת מלון מג

דוד פתאל מסר בהודעת החברה כי: "אני שמח לצרף אלינו מלונאי מקצועי ומנהל מצוין ומשוכנע כי הניסיון, הידע והמקצועיות ששדה מביא עמו יסייעו לנו בבניית המובילות של מלונות פתאל בישראל". רפי שדה ציין בהודעה כי, "אני שמח על ההזדמנות ורואה בה אתגר עצום".

רשת מלונות פתאל מעסיקה בישראל כ-7,000 עובדים, ב-29 בתי מלון בחיפה, טבריה, תל אביב, ירושלים, באר שבע, ים המלח ואילת, תחת המותגים מג'יק, מרידיאן, גולדן טוליפ, קלאב-מד ולאונרדו. באירופה מחזיקה החברה ב-34 בתי מלון: בשוויץ, אוסטריה, גרמניה ובלגיה, תחת המותג לאונרדו, אולם אלו לא ינוהלו על ידי שדה.

רשת מלונות ישרוטל, אותה עזב שדה לאחרונה, מפעילה 12 בתי מלון בארץ, תחת המותגים: רויאל ביץ', אגמים והמלך שלמה באילת, ישרוטל פונדק רמון במצפה רמון, מלון הסוויטות ישרוטל טאוואר בתל אביב ואחוזת הבריאות והספא יערות הכרמל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
רפי שדה הגדול מכולם
גם אדון ליאור רביב הציע את מעומדותו לנהל את מלונות פתאל גם אדון שלומי טחן שהוא היום מנהלה התפעולי של ישרוטל היה בין המעומדים ... אבל לבסוף רפי שדה האיש והאגדה קיבל את התפקיד , מה לעשות רפי הוא יחיד במינו בתחום המלונאות ואני ורבים מגדירים אותו כהמלונאי מספר אחד בארץ שלנו. לא ליאור ורביב ובטח לא שלומי טחן מגיעים לרמתו המיקצועית ולמוניטין של אדם כמו רפי ולהם תהיה המון עבודה והמון שנים יעברו עד שיגיעו לקצה הרמה של רפי שדה. השם רפי שדה ניקשר עם מוניטין ואיכות רבת שנים בתחום המלונאות ואת זה אף אחד לא יוכל לקחת לאדם הגדול הזהשקוראים לו רפי שדה . רפי בהצלחה ותראה לישרוטל מאיפה "משתין הדג"
גולן , תל אביב  |  04.11.10
לכל התגובות