אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמנת התכוף: "הצעת הרכישה של KCPS טובה מזו של וייזר"

נאמנת התכוף: "הצעת הרכישה של KCPS טובה מזו של וייזר"

רו"ח עליזה שרון לבית המשפט: "להצעת ברנד עדיפות ברורה בסכום ההשקעה הראשוני בחברה וביכולת להחזיר אותה לפעילות מלאה ולהבטחת קיומו של הסדר נושים"

23.02.2011, 11:13 | רחלי בינדמן

הצעת הרכישה לחברת התכוף שהגישה חברת ברנד מקבוצת קרן המנוף KCPS, עדיפה על פני ההצעה שהגישה קבוצת וייזר. כך מסרה היום לבית המשפט רו"ח עליזה שרון, שמונתה על ידי הבנקים אגודו דיסקונט לגבש הסדר נושים ביצרנית כלי הרכב הממוגנים שנקלעה לקשיים.

"להצעת ברנד עדיפות ברורה בסכום ההשקעה הראשוני בחברה וביכולת להחזיר אותה לפעילות מלאה ולהבטחת קיומו של הסדר נושים", כתבה הנאמנת לבית המשפט. "להצעת ברנד סיכויים גבוהים יותר להיות מאושרת באסיפות הנושים, הואיל ומרבית הנושים הביעו תמיכתם בהצעה".

לטענתה, עובדי החברה מסרו לה כי הם נותנים את הסכמתם להצעת ברנד ודוחים את הצעת ויזר לדחות את התשלום המגיע להם לשישה חודשים קדימה ללא ביטחונות. גם אגוד ודיסקונט, המחזיקים בחוב של 86 מיליון שקל, לטענתה מסרו לה כי הם מעדיפים את הצעת ברנד.

למיטב ידיעת הנאמנת, גם חלק נכבד מהנושים הרגילים, לרבות הבנק הבינלאומי, מעדיפים את הצעת ברנד, זאת בעוד בעלי האג"ח של החברה, המחזיקים 36 מיליון שקל חוב כלפיהם, מתנגדים חד משמעית להצעת ברנד ומעדיפים את זו של ויזר. רו"ח שרון אף ציינה בפנייתה כי ברנד ו-KCPS הבעלים הם משקיעים איכותיים יותר והצעתם אינה מפלה בין הנושים הרגילים בניגוד להצעת וויזר.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות