אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשו עסקה: 73 שקל למ"ר בקריית עתידים צילום: shutterstock

עשו עסקה: 73 שקל למ"ר בקריית עתידים

אלה הם דמי השכירות החודשיים עם דמי ניהול ואחזקה לחודש שמשלמת אלעד מערכות עבור קומת משרדים של 610 מ"ר בתל אביב

07.03.2011, 08:43 | כתב כלכליסט

73 שקל למ"ר - אלה הם דמי השכירות החודשיים עם דמי ניהול ואחזקה לחודש שמשלמת אלעד מערכות עבור קומת משרדים של 610 מ"ר בקריית עתידים בתל אביב. מדובר בתוספת ל-1,600 מ"ר ששוכרת החברה במתחם.

 

נצרת: חברת Wow קוסמטיקס שכרה 70 מ"ר במתחם דודג' בנצרת. דמי השכירות עומדים על 150 שקל למ"ר לחודש. החוזה הוא לתקופה של שלוש שנים.

קריית אתא: רשת הסטוק, חנויות כלבו לבית, שכרה 400 מ"ר במרכז ביג בקריית אתא. דמי השכירות עומדים על 100 שקל למ"ר לחודש כולל דמי ניהול. הסכם השכירות הוא לחמש שנים עם אופציה להארכה בעוד חמש שנים.

תל אביב: רשת סופר־פארם שכרה שטח של 450 מ"ר במרכז המסחרי One מגדלי תל אביב של מבני תעשיה. דמי השכירות עומדים על 85 שקל למ"ר בתוספת דמי ניהול של 40 שקל למ"ר לחודש. הסכם השכירות הוא לתקופה של חמש שנים עם שלוש אופציות לחמש שנים נוספות.

בארות יצחק: רשת בסט ביי שכרה חנות של 190 מ"ר במרכז הקניות One בארות יצחק של מבני תעשיה. דמי השכירות עומדים על 60 שקל למ"ר, בתוספת דמי ניהול של 10 שקל למ"ר לחודש. הסכם השכירות הוא לתקופה של שלוש שנים עם שתי אופציות לשלוש שנים נוספות.

ראשון לציון: רשת המזון המהיר Olive שכרה 90 מ"ר בסינמה סיטי בראשון לציון, בקומת האוכל של המתחם. דמי השכירות עומדים על 300 שקל למ"ר לחודש. החוזה הוא לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

ראשון לציון: סימונס ישראל שכרה חנות של 300 מ"ר במרכז העיצוב One Design Center. דמי השכירות עומדים על 90 שקל למ"ר לחודש. החוזה הוא לשנתיים עם אופציה לארבע שנים נוספות.

תגיות