אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שברולט וולט קפצה לביקור בישראל

שברולט וולט קפצה לביקור בישראל

מכונית הכלאיים החשמלית הגיעה לארץ בשבוע שעבר לצורך ניסויי תקינה; הוולט מצוידת גם במנוע בנזין, אך בניגוד לרכבים היברידיים אחרים, הוא משמש כגנרטור ליצירת חשמל בלבד

24.05.2011, 15:55 | תומר הדר

שברולט וולט, מכונית הכלאיים החשמלית, נחתה בישראל בשבוע שעבר לצורך ביצוע ניסויי תקינה.

הוולט נחשבת למכונית חשמלית ייחודית, כיוון שהיא מצוידת במנוע חשמלי וסוללה הנטענת משקע ביתי, אך גם במנוע בנזין בנפח 1.4 ליטרים. בניגוד למכוניות היברידיות אחרות, כגון טויוטה פריוס והונדה אינסייט, מנוע זה אינו מחובר לגלגלי הרכב אלא משמש רק כגנרטור ליצירת חשמל במקרים שבהם סוללת הרכב החשמלית מתרוקנת.

על פי נתוני שברולט, הוולט יכולה לנסוע למרחק של כ-40 עד 80 קילומטר בכוחו של המנוע החשמלי בלבד. לאחר מכן יכול נהג הרכב להפעיל את מנוע הבנזין להארכת הטווח, כך שבתאוריה, נהג אשר נוסע כ-40 קילומטר ביום אינו נדרש כלל לצרוך בנזין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
נראה כהרכב המשתלם מכולם. טיוטה,אחיזת עיניים
אני לא מבין את האמריקאים והישראלים. כל האיברידיות זה החרטה הגדולה בעולם. תצרוכת דלק של 14.5 קמ לליטר זה ביג דיל? כל רכב דיזל ארופאי צורך פחות דלק. עובדה שבגרמניה הרכבים האלו נכשלו. והגרמנים הם אלופי היעילות. לראשונה מאז התחיל עיניים ההיברידיות(החרטה) נראה כי יהיה רכב חסכוני באמת.
28.05.11
12.
שימו לב לקומבינה של רשות המיסים
אפשר לומר שזה רכב חשמלי, כי מה שמחובר לגלגלים זה מנוע חשמלי. אם זה רכב חשמלי הוא יקבל פטור ממס קנייה. אמה-מה:יש לו מנוע קטן שמשמש כגנרטור, אז רשות המיסים תגדיר אותו כרכב היברידי ולא כרכב חשמלי. שורה תחתונה: מס ארבעים אחוז במקום פטור ממס. המחיר של הוולט יהיה 160 עד 200 אלף שקל, ואף אחד לא יקנה את את האוטו
מני  |  28.05.11
לכל התגובות