אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוריגו תעמיד הלוואה של 8 מיליון שקלים לאדוונטק

אוריגו תעמיד הלוואה של 8 מיליון שקלים לאדוונטק

ההלוואה - לצורך מימון הרכישות של נספרו בספרד ובאיטליה, תמורתן שילמה אדוונטק 6.75 מיליון דולר

25.05.2011, 13:20 | מאיר אורבך
קרן אוריגו תעמיד הלוואה של 8 מיליון שקלים לחברת אדוונטק לשם מימון הרכישה של נספרו ספרד ונספרו איטליה, כך עולה מדיווח של אדוונטק לרשות לניירות ערך. אדוונטק שילמה על פעילות נספרו בספרד ואיטליה 6.75 מיליון דולר, כאשר 2.4 מיליון דולר מתוך הסכום מותנה בפעילות של נספרו ב-2011 ו-2012.

ההלוואה נחלקת לשני חלקים כאשר הראשון הוא מתוך מסגרת האשראי שהעמידה הקרן לחברה ו-4 מיליון שקלים כהלוואה חדשה ללא ריבית שניתנת להמרה למניות אדוונטק פרו. 8 מיליון השקלים ישמשו להקמת חברת הבת החדשה, אדוונטק פרו.

זאב ינאי יו"ר ומנכ"ל אדוונטק אמר כי החברה "היתה יכולה לממן את הרכישה מנס גם ללא השקעת אוריגו. ההשקעה נועדה לחזק את הפעילות בארץ ולאפשר השגת נציגויות נוספות והגברת הסינרגיה בין החברה בארץ לחברות באירופה. אנו מאמינים שיש צורך בגוף שיווקי שיקשר בין חברות הפיתוח והטכנולוגיה הקיימות בישראל ללקוחות העסקיים הגדולים הקיימים באירופה (בנקים של מאות אלפי עובדים, חברות סלולר של מיליוני משתמשים וכד').

נס הצליחה להביא מספר רב של מוצרים מישראל לנספרו איטליה ונספרו ספרד. אדוונטק תמשיך ואף תרחיב את הפעילות הזאת. לאדוונטק הנושא הרבה יותר משמעותי מבחינת צמיחה ורווחיות ולכן ניתן לצפות שההנהלה תשקיע משאבים ותהיה מעורבת באופן אישי בפיתוח אדוונטק פרו".

דייב גל שותף בקרן אוריגו מסר: "אנו מאד מרוצים מההשקעה באדוונטק. החברה צומחת, מתייעלת וזכתה לאחרונה במכרז מיישמי סאפ של משרד הביטחון. מכרז זה אמור להכניס לחברה עשרות מיליוני שקל בארבע השנים הבאות. אנו מעוניינים להעמיק נוכחותנו בתחום ה-IT. נראה לנו שפעילותנו בתחום זה תהיה תוך שיתוף פעולה עם חברת אדוונטק, כפי שביצענו עד היום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות