אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל רשת דן: "מי שמדבר על מחסור בחדרי מלון הם הגורמים שלא משקיעים כסף" צילום: סיון פרג'

מנכ"ל רשת דן: "מי שמדבר על מחסור בחדרי מלון הם הגורמים שלא משקיעים כסף"

עמי הירשטיין אמר את הדברים באירוע שנערך לרגל 25 שנות פעילות הרשת. לדבריו לא קיים כרגע מחסור של חדרי מלון בתל אביב

19.06.2011, 12:38 | יסמין גיל

"להערכתי כרגע לא חסרים חדרי מלון בתל אביב. ברור שיש 'פיקים' מסוימים ובכמה שבועות יש מחסור, אבל בשאר הזמן יש עודף", כך אמר הבוקר (א') מנכ"ל רשת מלונות דן, עמי הירשטיין, באירוע שערכה החברה לרגל 25 שנות פעילותה במלון דן פנורמה בתל אביב. זאת, לצד שיפוץ בעלות של כ-15 מיליון שקל שהסתיים בימים אלה באזורי הלובי, הספא והקבלה.

"מי שמדבר על מחסור בחדרים הם דווקא הגורמים שלא משקיעים כסף: משרד התיירות, הסוכנים", אמר הירשטיין, "אלא שצריך לסמוך על היזמים. היום עלות בניית חדר מלון בתל אביב היא 300 אלף דולר, לכן המשקיע חייב להיות בטוח שיהיה לו החזר השקעה. הכדאיות של בניית בתי מלון היא בעייתית מכוון שהחזר ההשקעה מאוד נמוך. אם הדברים פה ישתפרו, מה שלא קרה בינתיים, ואם יהיה פה שלום - אז בהחלט יהיה מחסור בחדרים".

הוא ציין כי הרשת מתחילה בימים אלה את בניית המלון הראשון שלה מחוץ לישראל, בעיר בנגלור בהודו. מדובר במלון בן 230 חדרים, "נקווה שהוא יהיה מוכן בתוך שנתיים וחצי", אמר הירשטיין, "אנחנו בודקים אפשרויות לרכוש עוד מלונות בהודו וגם בארץ. אם נראה שיש דרישה, אז נקנה או נבנה בתי מלון נוספים. זיהינו כבר לפני 20 שנה שהמקומות להשקיע בהם בארץ הם תל אביב וירושלים".

לגבי האישור שניתן לרשת לבנות כ-1,200 חדרים בהרצליה בסמוך למלון דן אכדיה, אמר המנכ"ל: "אמנם קיבלנו אישור לבנות 1,200 חדרים, אך הדרך עדיין ארוכה. התוכנית היא בשלב הראשון לבנות 350 חדרים שיצטרפו ל-214 החדרים באכדיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות