אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שומרי משקל הטמיעה פתרון ERP מסוג SAP Business One

שומרי משקל הטמיעה פתרון ERP מסוג SAP Business One

המערכת כוללת כלים שהותאמו במיוחד לפעילות החברה, כגון מעקב אחרי ניהול המפגשים השבועיים, מערכת לשיבוץ מדריכות המפגשים, ניהול השכירויות של האתרים בהם פועלים סניפי החברה ומערכת שירות לקוחות מתקדמת

22.09.2011, 11:58 | כתב כלכליסט

שומרי משקל לאוויר עלתה לאוויר עם פתרון SAP Business One לניהול כלל תשתיות המחשוב בארגון בהשקעה של למעלה מחצי מיליון שקל, בעזרת טודן טכנולוגיות. SAP ישראל הודיעה היום (ה') כי חברת שומרי משקל הטמיעה פתרון ERP מסוג SAP Business One.

ההחלטה על הטמעת SAP Business One בשומרי משקל התקבלה לאור צמיחת מספר הלקוחות והיקף קבוצות התמיכה שהחברה מפעילה, אשר הובילו לצורך בייעול התנהלותה העסקית והרחבת תשתית המחשוב הארגונית.

שרון רומם, סמנכ"ל הפיתוח העסקי בשומרי משקל, אמר על החידוש כי "הבחירה ב-SAP Business One נובעת מהחלטה אסטרטגית של שומרי משקל לשמור על עדכניות בכל תחומי פעילותנו, לרבות עמידה בחזית הטכנולוגיה. עלייתו לאוויר של פתרון SAP Business One תסייע לשומרי משקל לשמר את יתרונותיה בענף הודות לכלים שהותאמו במיוחד לפעילותנו העסקית, כגון מעקב אחרי ניהול המפגשים השבועיים, מערכת לשיבוץ מדריכות המפגשים, ניהול השכירויות של האתרים בהם פועלים סניפי החברה ומערכת שירות לקוחות מתקדמת שצפויה להוביל בשורה התחתונה להגברת שביעות הרצון של הלקוחות, ומכאן גם לשימורם".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות