אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CA תנהל את ה-IT של רשות שדות התעופה

CA תנהל את ה-IT של רשות שדות התעופה

מטרת הפרויקט, בו תשמש חברת נס כאינטגרטור, היא לשפר את הניהול והתפעול של מערך ה-IT ואת נכסי ה-IT של הרשות ולקצר תהליכים כגון הקמת משתמש ושינויים טכנולוגיים

26.09.2011, 12:47 | כתב כלכליסט

רשות שדות התעופה בחרה במערכות CA לניהול ה-IT שלה הפרויקט ממומש באמצעות חברת נס כאינטגרטור. המערכות של CA ישרתו ישירות את מאה אנשי אגף מידע ומחשוב, ובעקיפין מאות משתמשים נוספים מחוץ לאגף.

מטרת הפרויקט היא לשפר את הניהול והתפעול של מערך ה-IT ונכסי ה-IT של הרשות, ולקצר זמני תהליכים (כגון הקמת משתמש, שינויים טכנולוגיים וכו'). הפרויקט כולל הקמת והפעלת כל הפעילויות בעת ובעונה אחת – SD ,AM ,IDM ו- CMDB תוך שימוש בפלטפורמה אחידה ליישום ולבסיס הנתונים, ויצירת קשרים בין כל הנכסים המנוהלים.

שי און, מנכ"ל CA ישראל ציין כי: "רשות שדות התעופה בחרה במערכת לניהול מערך ה-IT הטובה ביותר הקיימת, תוך בחינת כל החלופות הקיימות. אנשי CA יעמוד לרשות הרשות על מנת לודא שתהליך ההטמעה יתנהל כהלכה ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר האפשריים".

לדברי צביקה פליישמן, מנהל מכירות ב-CA "המערכת היא אינטגרטיבית, כך שניתן לקבל מידע גם על המשתמשים וגם על מערכות ה-IT כך שרשות שדות התעופה תוכל להתייעל בצורה משמעותית ולהפיק יותר ממערכות המידע שלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות