אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בינת סיימה את הסמכות הארכיטקטורה של סיסקו

בינת סיימה את הסמכות הארכיטקטורה של סיסקו

הסמכות הארכיטקטורה כוללות פתרונות בתחומי דאטה סנטר, Collaboration ו-Borderless ומחליפות את ההסמכות הקודמות בתחומים אלו

02.10.2011, 11:07 | כתב כלכליסט

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, סיימה לאחרונה תהליך הסמכות חדש של סיסקו, העוסק בארכיטקטורות ובפתרונות בתחומי דאטה סנטר, Collaboration ו-Borderless. הסמכות אלו מחליפות הסמכות קודמות שעסקו בטכנולוגיות ספציפיות.

ההסמכות החדשות דורשות ידע מעמיק ועדכני במגוון הטכנולוגיות והפתרונות המתקדמים של חברת סיסקו. מומחי בינת תקשורת, בהם אנשי מכירות, מהנדסי מערכות, מהנדסי אפליקציות ומהנדסי שירות, נדרשו ללמוד חומר רב ומורכב ולעבור בחינות מקיפות.

עם סיום תהליכי הסמכה אלו, בינת תקשורת מחשבים היא החברה היחידה בישראל המחזיקה בהסמכות ארכיטקטורה של סיסקו, והראשונה באירופה שסיימה את שלוש הסמכות הארכיטקטורה בנוסף לשתי הסמכות Master.

ליאור גולדגרבר, סמנכ"ל שותפים עסקיים, סיסקו ישראל: "אנו שמחים להעניק לבינת תקשורת מחשבים, שותפה ותיקה שלנו, את ההסמכות בתחום הארכיטקטורה ובמגוון הפתרונות המתקדמים שלנו. בינת מוכיחה את נאמנותה לסיסקו לאורך שנים ואת מסוגלותה לעמוד ברף הטכנולוגי הגבוה שאנו מציבים במקצועיות ראויה לציון".

אמיר פורקוש, סמנכ"ל אגף טכנולוגיות מתקדמות, בינת תקשורת מחשבים: "אנו מייחסים חשיבות רבה להשקעה באיכות המקצועית של אנשינו וביכולתם לייצג את היצרן מול הלקוח ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, הן בהיבט השירות והן בהיבט הטכנולוגיה. שיתוף הפעולה של בינת תקשורת עם סיסקו נפרש על פני שנים רבות, ואנו מחויבים לכל פעולה הממקסמת את הבידול והערך שלנו בשוק העובד עם פתרונות סיסקו". 

תגיות