אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תדהר וקלמן סופרין במו"מ עם שטראוס לרכישת שטח למגדל משרדים ומגורים בגבעתיים צילום: בלומברג

תדהר וקלמן סופרין במו"מ עם שטראוס לרכישת שטח למגדל משרדים ומגורים בגבעתיים

מדובר במגרש ששטראוס שותפה בו יחד עם חברת יורוקום. שוויו המוערך הוא 190 מיליון שקל. ניתן לבנות במקום מגדל של 45 אלף מ"ר למשרדים ותוספת של 10,000 מ"ר למגורים

06.10.2011, 17:55 | שי פאוזנר

חברת שטראוס מנהלת משא ומתן למכירת חלקה במגרש הממוקם ברחוב שפע טל במתחם העסקים החדש המתוכנן של גבעתיים עם קבוצה בראשות חברת תדהר שבבעלות גיל גבע ואריה בכר. לפי הערכות בענף, תחבור תדהר לעסקה זו עם היזם קלמן סופרין, מי שהוביל שנים ארוכות את חברת בסר יחד נחשון קיויתי.

לשטראוס שותפות במגרש עם חברת יורוקום שבבעלות שאול אלוביץ' ואם העסקה תבוצע אמור אלוביץ' להיות שותף בפרויקט. על המגרש, ששוויו מוערך על פי בכירים בשוק הנדל"ן המניב בכ-190 מיליון שקל, ניתן לבנות מגדל של 45 אלף מ"ר למשרדים ותוספת של מגורים בשטח כולל של 10,000 מ"ר.

השותפות עם סופרין, שעסק שנים ארוכות בתחום ארגון קבוצות רכישה בשוקי הדיור והמשרדים, מעלה את ההערכה כי הכוונה היא לבנות את הפרויקט על ידי קבוצת רכישה.   סופרין ותדהר משתפות פעולה כיום בקבוצת רכישה שיזמו יחד לבניית ארבעה מגדלי משרדים ברמת החיל בתל אביב בפרויקט שמתוכנן על מגרש שנרכש תמורת 150 מיליון שקל מחברת סמל"ת, יבואנית רכבי פיאט, אלפא רומאו ולנצ'יה – כפי שנחשף בכלכליסט. 

בשנתיים האחרונות יצאו לדרך כמה פרויקטים בשוק המשרדים בקבוצות רכישה, כשהבולטים בהם הם פרויקטים של קבוצת בסר בבני ברק ותל אביב ופרויקט של מגדלים של קבוצת חג'ג' ברחוב הארבעה.

תדהר וסופרין החליטו לא להגיב לדברים.

משטראוס נמסר: " קבוצת שטראוס מודיעה כי היא בוחנת מכירה של זכויותיה במגרש הממוקם ברחוב שפע טל במתחם העסקים המתוכנן של גבעתיים וחברת יורוקום הינה שותפה של קבוצת שטראוס באותו מגרש (מושע). טרם נחתם מסמך מחייב כלשהו בקשר למכירת המגרש. היה וייחתם הסכם מכר, תימסר הודעה מתאימה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות