אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שווה להיות חבר של קבע: עוד מבצע דירות למועדון חבר בפרויקט גדול בחדרה צילום: אוראל כהן

שווה להיות חבר של קבע: עוד מבצע דירות למועדון חבר בפרויקט גדול בחדרה

חברי המועדון של כוחות הביטחון יוכלו לרכוש דירות בהנחה בשכונת "חלומות פארק חדרה" שתבנה שיכון ובינוי. מחיר דירת 4 חדרים יעמוד על 890 אלף שקל

24.10.2011, 12:16 | שי פאוזנר

מועדון חבר של אנשי כוחות הבטחון נהפך שוב לרוכש בולט בפרויקט מגורים. הפעם מדובר בפרויקט החדש של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בחדרה, שהחברה עתידה להקים בה את שכונת 'חלומות פארק חדרה' במתחם שכונת הפארק העתידי של העיר.

שכונת פארק חדרה היא שכונה חדשה סמוך לשכונת ניסן היוקרתית בעיר, ועתידה לכלול כ-2,000 דירות - מתוכן 1,000 דירות ע"י שיכון ובינוי נדל"ן בפרויקט 'חלומות פארק חדרה'. השכונה תשתרע בין שכונת ניסן לשכונת בית אליעזר, מדרום לרחוב חטיבת הנחל. במרכז השכונה יוקם פארק ענק, והיא תאופיין בבנייה נמוכה בשילוב עם בנייני רבי קומות ובפארק עירוני גדול בטבורה בהיקף של כ-90 דונם.

שלומי אברהם, מנכ"ל "חבר", מסר כי "זו החלטה אסטרטגית של הארגון לבחור בפרויקט נדל"ן בחדרה מתוך כוונה לחזק אזורים שאינם בגוש דן".

בשיכון ובינוי מעריכים כי משנת 2006 ועד ל-2011, חלה עליה של 108% במחירי הנדל"ן בחדרה. המחירים שבהם יימכרו הדירות בשלב הראשון במבצע של חבר יהיו 890 אלף שקל ל-4 חדרים, 1.05 מיליון שקל לחמישה חדרים ו-1.09 מיליון שקל לדירות גן של ארבעה חדרים. החברה מכוונת בעיקר למשפחות צעירות מאחר ובשכונה מתוכננות 4 גני ילדים, 2 בתי ספר יסודיים ובעוד מספר שנים מתוכנן לקום בשכונה גם בית ספר תיכון מקיף.

לשיכון ובינוי נדל"ן גם זכויות לבניית מרכז מסחרי בשכונה בשטח של 8,000 מ"ר.

תמיר דגן, מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, "הבחירה בארגון עמיתי 'חבר' לשיווק הבניינים הראשונים בפרויקט היא פרי חשיבה משותפת, מאחר שקהל היעד הוא זוגות צעירים ומשפחות צעירות שמחפשות איכות חיים בפריפריה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

62.
אם זה המפרט והתכנון-בהחלט נראה סביר. לכו תבדקו מה הפרויקט נותן תמורת המחיר
אם עושים השוואות, תשוו את כל הנתונים. לא מסתכלים רק על המחיר והמטרג' בלבד. "פארק ענק...בבנייה נמוכה בשילוב עם בנייני רבי קומות ובפארק עירוני גדול בטבורה בהיקף של כ-90 דונם...בשכונה מתוכננות 4 גני ילדים, 2 בתי ספר יסודיים ובעוד מספר שנים מתוכנן לקום בשכונה גם בית ספר תיכון מקיף" ודחילק- תעלו קצת את הרמה, מה זה סגנון הדיבור הזה...פדיחה לקרוא.
ירון חורי , בינימינה  |  29.10.11
60.
העדפה לא חוקית
מקום יוקרתי או סתם אזור מסריח, נוף כפרי ירוק או נוף שפונה לבית קברות, זה לא משנה וזה לא העניין. העניין הוא שזה לא דמוקרטי ולכן גם חייב להיות לא חוקי שגוף ציבורי שמקבל היתר לבנות דירות כדי לשווקם לכלל הציבור מרשה לעצמו לעשות איפה ואיפה לאותו ציבור לפי קריטריונים שהוא מחליט. מי קבע שלאזרח שומר חוק שחבר בעמותת חבר מגיע יותר מאזרח שומר חוק שחבר בחברה להגנת הטבע או מאזרח שומר חוק שחבר במועדון האוהדים של הפועל תל אביב בכדורגל? מי בכלל נתן לחברות עסקיות את הזכות החוקית לקבוע קריטריונים של העדפות מפלות בדברים שאמורים להיות תחת הגדרות של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות שהן הבסיס הנמוך ביותר בהגדרה של חברה דמוקרטית? הרי על כל אדם שחבר בעמותת חבר שזכה לקנות דירה בהנחה בגלל העדפה יש אדם שלא חבר בעמותת חבר שלא זכה לקנות את אותה דירה בגלל אפליה. לדעתי העדפה כזאת היא בבחינת מתן שוחד או קבלת דבר במרמה והיא מחייבת התערבות משפטית!
רוני  |  28.10.11
59.
חדרה לעיר הזוכה בפרס החינוך הארצי, 2011
שר החינוך בישר לראש עיריית חדרה על בחירתה של העיר כרשות המצטיינת הארצית בתחום החינוך # עיריית חדרה, ראש העירייה ומנהלת אגף החינוך הוצפו באיחולים ובמכתבי ברכה # ראש העיר: הפרס הוא ביטוי להערכה של המערכת הארצית למאמצים שלנו ולהישגים שלנו. זוהי רק תחילת הדרך, ובכוונתי למנף את מערכת החינוך ולהוביל את החינוך בעיר להישגים רבים נוספים"
הורים מרוצים לתלמידים 2011 , חדרה  |  25.10.11
לכל התגובות