אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בינת תקשורת התקינה מערכת של EMC בבר אילן

בינת תקשורת התקינה מערכת של EMC בבר אילן

אוניברסיטת בר אילן בחרה בפתרון האחסון של EMC ובבינת תקשורת מחשבים לביצוע פרויקט ההטמעה. הפרויקט מוערך בכרבע מיליון שקל

27.11.2011, 13:06 | כתב כלכליסט

אוניברסיטת בר אילן בחרה במערכת האחסון של EMC - ISILON Scale-out NAS עבור יחידת מחקר הגנום שלה. הפתרון של EMC נבחר בשל היותו פתרון אחסון המסוגל לנהל נפח נתונים עצום שיגיע להיקף של פטה בייט.

פרויקט מחקר הגנום יצר דרישה ליכולת שיתוף קבצים אחוד, ולמערכת מודולארית ומבוזרת שתדע לגדול תוך כדי עבודה לנפחים גדולים, זאת ללא פגיעה בשרידות וביתירות המידע. פרויקט זה בשלב הראשון שלו יאחד פטה בייט נתונים למערכת קבצים אחודה בעלת ביצועים גבוהים במיוחד.

עופר בתן, מנהל הנדסה, בינת תקשורת: "עידן הביג דאטה מניע את היצרנים לפתח פתרונות מבוזרים ומודולאריים המאפשרים גידול סלקטיבי מהיר וכלכלי בהיבטים הנדרשים בעולם האחסון - נפח, ביצועים ושרידות. פתרון Scale-out NAS נדרש היום בתחומים רבים, בהם נפחי המידע גדולים במיוחד, כגון מדעים, אנרגיה ומדיה".

ד"ר ארז לבנון, חוקר גנום, אוניברסיטת בר אילן: "מדע הגנום הינו תחום בעל צורך בעוצמת חישוב גדולה ובניהול נפח נתונים הגדל עם השנים. מערכות אחסון מונוליתיות מצריכות, במוקדם או במאוחר, שדרוג של כל המערך, או לחילופין דורשות השקעה גדולה מראש בפתרון שיתמוך בנפחי אחסון עתידיים. חיפשנו פתרון מודולארי ומבוזר המבוסס על אלמנטים פשוטים, מערכת שתאפשר שמירה על זמינות גבוהה של המידע, תמיכה בשיתוף קבצים גדולים, ויכולות Tiering לאחסון מידע".

תגיות